Співак та офіцер ЗСУ Женя Галич заявив, що його дратує пісня "Фортеця Бахмут"

Соліст гурту O.Torvald Женя Галич, який служить у ЗСУ, висловився про "байрактарщину" - пісні, у яких артисти спекулюють темою війни. Він зазначив, що не любить таку творчість. Окрім цього, офіцер висловився про пісню "Фортеця Бахмут", яку виконав гурт "Антитіла", передають Патріоти України.

Як виявилося, Галичу цей трек не подобається. Мало того, пісня його навіть дратує. "Байрактарщина - це спекуляція на тих чи інших українських темах, тому що це зараз популярно. Але ще є хайпожори, які використовують у своїх піснях, підводках, стендапах, у своїй творчості те що, б'є нижче пояса. Добре, хочете прямо? Пісня "Фортеця Бахмут" у той час, як відбуваються події у Бахмуті... У мене питання, як до цього ставитись? Мене це дратує, я кажу як є. Для багатьох людей ця пісня стала підтримкою... Я не кажу, що це правильно чи неправильно, я кажу про своє відношення до цього", - заявив співак в інтерв'ю на YouTube-каналі "Пряма червона".

Галич зазначив, що деяким людям такі пісні подобаються, адже вони дають їм необхідний заряд емоцій. Втім сам він до таких треків ставиться негативно. Засуджувати тих, хто любить "байрактарщину", військовий не став.

"Але є люди, я знаю цих людей, яким пісня "Фортеця Бахмут" подобається. І це окей. Я не сприймаю цю творчість, інші сприймають, і це окей", - пояснив Галич.

Лише рік після весілля: Анна Трінчер зі сльозами на очах заявила, що розлучається з чоловіком (відео)

середа, 29 листопад 2023, 4:15

Українська співачка та блогерка Анна Трінчер оголосила, що розлучилася з чоловіком, блогером Олександром Волошиним. . Відверте зізнання знаменитість зробила у своєму Instagram. Засмучена виконавиця повідомила, що вони з коханим більше не разом. За сло...

З оточення Софії Ротару стало відомо, чому знаменита співачка перестала з'являтися на публіці

середа, 29 листопад 2023, 3:25

Наближений до Софії Ротару чоловік розповів, чому співачка зараз веде самітницький спосіб життя. За його словами, це ніяк не пов'язано з повномасштабним вторгненням. . Так, інсайдер в коментарі OBOZ.UA розповів, що раніше знаменитість важко перенесла...