"Спочатку всі починають обійматися та цілуватися": Нікітюк показала, що робить в Одесі (фото)

Телеведуча Леся Нікітюк, після вечора з дівчатами в Туреччині, прилетіла до Одеси. Південне місто зустріло красуню яскравим сонцем, комфортною температурою, теплими посмішками та ні з чим незрівнянним одеським гумором, повідомляють Патріоти України.

У Instagram Stories Леся розповіла, що в Одесі у неї багато друзів й знайомих. Коли вона сюди приїжджає, всі починають обійматися й цілуватися.

Вона встигла побувати в гостях.

Нікітюк показала житло, в якому зупинилася, одеські дворики, милі кафешки й море.

Попри постійні роз'їзди, Никитюк встигає коментувати те, про що говорять її колеги по шоу-бізнесу. Нещодавно Леся з жалем зазначила, що не може «примазатися» до скандалу після зізнання Ані Лорак про композитора Костянтина Меладзе. Телеведуча уточнила, що їй ніхто подібного не пропонував за всі роки роботи на ТБ.

Хіти тижня. Переможцю "Голосу країни" довелося працювати в супермаркеті: Як це сталося (фото)

вівторок, 15 червень 2021, 21:00

Переможець ювілейного, 10 сезону вокального шоу "Голос країни", 19-річний Роман Сасанчин зізнався, що змушений був деякий час після участі в проєкті працювати в супермаркеті з тієї причини, що так на той момент складалися життєві обставини. За його сло...

Дружина Віктора Павліка показала, що чоловік подарував їй за народження сина (фотофакти)

вівторок, 15 червень 2021, 20:35

Як повідомлялиь Патріоти України, 55-річний співак Віктор Павлік знову став батьком. 15 червня його нова дружина Катерина Реп'яхова народила свого первістка, і показала подарунок, який подарував Павлік. Фото подарунка щаслива жінка опублікувала на свої...