
Поділившись фотографією себе і свого цуценя, зробленого минулого Різдва, Шарлін написала: "Мій маленький ангел помер учора ввечері, його збило з ніг. Я так сумуватиму за тобою, спочивай з миром", — написала Шарлін і додала смайлик з розбитим серцем.
Для Шарлін останні кілька місяців були важкими. Вона перебуває у Південній Африці, перенесла кілька операцій під загальним наркозом через інфекцію лор-органів. Раніше цього місяця їй зробили останню операцію і палац повідомляв, що Шарлін наприкінці жовтня має повернутися до Монако, до чоловіка та дітей.

Наразі точна дата її повернення додому не називається. Шарлін каже лише, що дуже сумує за своєю дочкою Габріеллою та сином Жаком. А її чоловік Альбер II запевняє, що жодних проблем у шлюбі вони не мають, його дружина збиралася до Південної Африки займатися благодійними проєктами і змушена була залишитися там через проблеми зі здоров'ям.
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...
Хрещення четвертої дитини Притули відбулося у знаковому на тлі масованих російських атак місці — Києво-Печерській лаврі. Зворушливими фотографіями з хрестин волонтер поділився у неділю, 21 червня, на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти Ук...