"Спочивай з миром": Княгиня Монако Шарлін поділилася сумною новиною

43-річна принцеса повідомила в Instagram, що її улюблений собака раптово помер, передають Патріоти України.

Поділившись фотографією себе і свого цуценя, зробленого минулого Різдва, Шарлін написала: "Мій маленький ангел помер учора ввечері, його збило з ніг. Я так сумуватиму за тобою, спочивай з миром", — написала Шарлін і додала смайлик з розбитим серцем.

Для Шарлін останні кілька місяців були важкими. Вона перебуває у Південній Африці, перенесла кілька операцій під загальним наркозом через інфекцію лор-органів. Раніше цього місяця їй зробили останню операцію і палац повідомляв, що Шарлін наприкінці жовтня має повернутися до Монако, до чоловіка та дітей.

Княгиня Шарлін із чоловіком та дітьми / © Associated Press

Наразі точна дата її повернення додому не називається. Шарлін каже лише, що дуже сумує за своєю дочкою Габріеллою та сином Жаком. А її чоловік Альбер II запевняє, що жодних проблем у шлюбі вони не мають, його дружина збиралася до Південної Африки займатися благодійними проєктами і змушена була залишитися там через проблеми зі здоров'ям.

Не любить нікого, крім Камілли: За що Чарльз III ненавидить Кейт Міддлтон

четвер, 6 жовтень 2022, 15:57

Після смерті королеви Єлизавети II і сходження на престол Чарльза III, британська королівська сім'я переживає новий виток підвищеного суспільного інтересу, передають Патріоти України. Зокрема з великою цікавістю спостерігають за взаєминами новоспеченог...

Сердючка як діагноз: Андрій Данилко розповів щодо драми свого родинного життя

четвер, 6 жовтень 2022, 11:01

Андрій Данилко, який грає роль Вєрки Сердючки, зізнався, що не матиме родини, проте це його не лякає. Про це він повідомив в інтерв'ю DW.