Справжні моделі у сукнях із вражаючими декольте: Соломія Вітвіцька показала, як розважалася у Лас-Вегасі із подружками (фото)

Ведуча ТСН Соломія Вітвіцька продовжує відпочивати з подругами в Америці. Так, дівчата гайнули до Лас-Вегаса та провели там весело час. Відповідними фото зірка каналу 1+1 поділилася на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

Для перегляду фото гортайте праворуч

"Дівчачник у Вегасі! У мандрівках з дівчатами завжди своя атмосфера і взаєморозуміння з першої миті. Якісь свої розмови, плітки, взаємопідтримка. Не те що з парубками нецікаво - просто іноді хочеться саме з дівчатами кудись гайнути і веселитися та жартувати", – зазначила телеведуча.

Коли компанія поверталася з Вегаса, заскочила до мальовничого місця – заповідника Ред Рок Каньйон. Дівчата не стрималися та влаштували там ефектний фотосет. Зокрема, Соломія позувала на тлі скель у різних ефектних сукнях.

"На зворотному шляху з Лас-Вегаса ми влаштували дівчачий фотосет у мальовничих скелях red rock canyon. Щоправда, трошки заздрили нині киянам - бо температура була + 46, а на розпеченому камінні відчувалося усі 50", – розповіла зірка.

"Вдарило сильно": Тяжко хворий відомий продюсер розповів, чому залишив Україну

четвер, 25 червень 2026, 12:10

Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...

Хай собі уряди міняються: 19-річний кіт Ларрі, обіймаючи посаду головного мишолова Даунінг стріт, 10, пережив уже шостого прем'єр-міністра Великої Британії

середа, 24 червень 2026, 8:30

Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...