Стало погано: Зірка популярних російських серіалів помер прямо на вулиці

У Росії на 60-му році життя помер актор Московського Вірменського театру Артур Діланян. Він відомий глядачам за серіалами «Вороніни», «Кухня», «П'ятницький. Глава друга» і багатьом іншим кінороботам, передають Патріоти України.

Як повідомляє «СтарХіт», акторові стало погано прямо на вулиці, коли він гуляв територією ВДНГ. Медики, які прибули за викликом, констатували у нього гостру серцеву недостатність. Реанімаційні заходи не увінчалися успіхом.

Російські мас-медіа повідомляли, що причиною смерті стала зупинка серця, а керівник театру Слава Степанян говорив, що у актора був діабет, однак навколишні цього не знали. При цьому зазначалося, що Артур Діланян був щеплений і від грипу, і від коронавірусу.

Тим часом panorama.am посилається на повідомлення, опубліковане на сторінці театру в соцмережі, де колеги пишуть, що актор помер на сцені: «На сцені помер наш друг, колега, наша рідна людина… Відчуття кошмарного сну».

Такого ви точно ще не бачили: Напівоголена Майлі Сайрус знялася у провокативній фотосесії

четвер, 21 жовтень 2021, 0:32

Американська попспівачка 28-річна Майлі Сайрус епатувала надвідвертим фотосетом. Зірка в провокативних образах позувала для глянцю Interview, повідомляють Патріоти України. Виконавиця влаштувала фотосесію на подвір'ї власної ферми в американському міст...