Стало відомо про пригоду, що спіткала Шольца, Макрона та Драгі на залізниці дорогою до Києва

Аварія на залізниці в Польщі затримала візит лідерів Франції, Німеччини та Італії до Києва минулого тижня. Її розслідують польські спецслужби, передають Патріоти України.

Повідомляється, що Еммануель Макрон, Олаф Шольц та Маріо Драгі мали сісти на спецпоїзд у Перемишлі, проте незадовго до виїзду через аварію було розірвано тягову мережу. Зокрема, за даними видання, за три години до від'їзду європейських лідерів у поїзді Перемишль - Одеса зламався пантограф та обірвалися кабелі електромережі. У зв'язку з цим їм довелося діставатися до Львова у складі колони автомобілів, і вже там вони пересіли на спецпоїзд. Інцидент на залізниці досліджують польські спецслужби. На цьому етапі немає підстав трактувати цей інцидент як диверсію.

"Ми стоїмо до кінця і нас не зламати": Колишній чоловік Ані Лорак українською мовою повідомив про повернення до Києва (фото)

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:14

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, яка замовчує війну, Мурат Налчаджіоглу повернувся в Україну з Туреччини, куди поїхав зі своєю новою коханою – українською візажисткою Лілією Реус у березні. Про своє прибуття до Києва бізнесмен турецького походження...

"Думки, які сьогодні вдалося перетворити на вірші і музику": Monatik випустив музичний альбом про війну (відео)

п’ятниця, 1 липень 2022, 18:41

Співак Monatik презентував новий музичний альбом. Туди увійшли пісні про війну в Україні. Відео опублікував на YouTube, передають Патріоти України. "Моя особиста музична історія війни, яка, на жаль, триває. Принаймні ті думки, які сьогодні вдалося пере...