​Старий мотлох - справжній скарб: Шотландський граф у скруті розпродав завали з горища свого замку і розбагатів

Графу Алістеру Сазерленду (Alistair Sutherland) довелося організувати аукціон, кошти з якого пішли на утримання фамільного замку Данробін. На торги були виставлені цінні речі, які сторіччями припадали пилом на горищі, зазначають Патріоти України.

Незважаючи на скромні очікування майже всі предмети були продані дорожче, ніж передбачалося. Так, за пару кремнієвих пістолетів XVIII століття замість очікуваних 10 тисяч фунтів нащадок правителів наймогутнішого клану Шотландії отримав 44 тисячі, а графська корона едвардіанської епохи (14 сторіччя) була продана за 11 тисяч, хоча максимально оцінювалася в 1,5 тисячі фунтів (157 тисяч рублів).

Всього з молотка пішло 416 лотів, серед яких - старовинні книги, срібний посуд і навіть туалетні аксесуари. В результаті замість очікуваних 400 тисяч Сазерленд отримав понад 732 тисяч.

Графиня Елізабет померла в грудні 2019 року. За три дні до смерті вона склала заповіт, згідно з яким її старший син успадкував лише фамільний замок з прилеглими землями, а гроші дісталися його брату-близнюку Мартіну і сестрі леді Анабель Баінтон (Lady Annabel Bainton).

Підтримує війну і вбивства мирних мешканців: Журналісти розповіли, як Поліна Гагаріна перетворилася з улюблениці українців на путіністку (відео)

вівторок, 9 серпень 2022, 8:45

Відома і дуже талановита артистка, а також подруга українських зірок. Саме такою знали Поліну Гагаріну до початку повномасштабної війни Росії проти України, передають Патріоти України. "Ми з нею дружили, вона приїжджала до мене в Київ на презентацію пі...

"Через 3 хвилини туди прилетіло": Могилевська розповіла, як ледь не стала жертвою російського авіаудару

вівторок, 9 серпень 2022, 6:22

Українська співачка Наталія Могилевська розповіла про те, що ледь не стала жертвою авіаудару росіян поблизу Білої Церкви Київської області. Зірка зупинилася, щоб перекласти речі, а через кілька хвилин у місце зупинки влучила російська ракета, передають...