​Старий мотлох - справжній скарб: Шотландський граф у скруті розпродав завали з горища свого замку і розбагатів

Графу Алістеру Сазерленду (Alistair Sutherland) довелося організувати аукціон, кошти з якого пішли на утримання фамільного замку Данробін. На торги були виставлені цінні речі, які сторіччями припадали пилом на горищі, зазначають Патріоти України.

Незважаючи на скромні очікування майже всі предмети були продані дорожче, ніж передбачалося. Так, за пару кремнієвих пістолетів XVIII століття замість очікуваних 10 тисяч фунтів нащадок правителів наймогутнішого клану Шотландії отримав 44 тисячі, а графська корона едвардіанської епохи (14 сторіччя) була продана за 11 тисяч, хоча максимально оцінювалася в 1,5 тисячі фунтів (157 тисяч рублів).

Всього з молотка пішло 416 лотів, серед яких - старовинні книги, срібний посуд і навіть туалетні аксесуари. В результаті замість очікуваних 400 тисяч Сазерленд отримав понад 732 тисяч.

Графиня Елізабет померла в грудні 2019 року. За три дні до смерті вона склала заповіт, згідно з яким її старший син успадкував лише фамільний замок з прилеглими землями, а гроші дісталися його брату-близнюку Мартіну і сестрі леді Анабель Баінтон (Lady Annabel Bainton).

Хіти тижня. Український шоумен Володимир Остапчук на честь дня народження дружини виклав у мережу інтимне фото Христини Горняк

понеділок, 18 жовтень 2021, 2:00

Піар - це все, а провокація - найкращий піар впевнений Остапчук, як і багато його колег по цеху. Український ведучий та шоумен Володимир Остапчук показав, як привітав дружину Христину Горняк з днем народження. У цей день свій сторіз в Instagram ведучий...

Хіти тижня. Влад Яма розповів, скільки грошей йому потрібно в місяць для життя і назвав суму, яку витрачає на комуналку (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 1:00

Суддя Танців з зірками Влад Яма і його дружина Ліліана стали героями програми 29 питань від Люкс ФМ на YouTube. Під час розмови зі Славою Дьоміним, танцюрист і хореограф зізнався, на яку покупку мрії їм з дружиною не вистачає фінансів, передають Патріо...