"Стовідсоткова проституція": Друг Пугачової жорстко пройшовся по Кіркорову і Баскову

Музичний критик і друг Алли Пугачової Артемій Троїцький жорстко пройшовся по російських путіністах. Він розповів, що стоїть за "любов'ю до РФ", про яку так голосно говорять Філіп Кіркоров і Микола Басков, передають Патріоти України.

На думку Троїцького, російський шоу-бізнес складається з тих, хто продався, і тих, хто зберіг свої принципи. У новій "Балаканці" критик розповів, що Кіркоров і Басков займаються "проституцією".

"Деякі рок-музиканти переметнулися на темну сторону, деякі талановиті якісь актори, сценаристи і так далі, причому вони стверджують, що у них це щиро. Тобто якісь люди, умовно кажучи всі ці попсовики: Басков, Кіркоров і так далі. Це стовідсоткова проституція. Їм абсолютно все одно, вони служать будь-якій владі. А є фанатики, ось типу Охлобистіна", - зазначив Троїцький.

Критик розповів, що його особливо дивують рок-музиканти. Їхня музика спочатку була антидержавною, але тепер деякі з них перейшли на бік Кремля. За словами Троїцького, російські рокери, які підтримують Путіна і повномасштабну війну проти України, розв'язану ним, просто пішли проти своєї ж "релігії".

Український телеведучий розповів, що Кіркоров і Звєрєв пропонували йому інтим

п’ятниця, 31 березень 2023, 22:52

Український телеведучий Слава Дьомін розкрив шокуючі факти свого спілкування з деякими російськими зірками. В одному з інтерв'ю в січні 2023 року Слава згадав про те, що відомий артист пропонував йому інтимні стосунки, але імені він тоді не назвав, наг...

"Чи правда, що ви вже не разом?": Потап відреагував на чутки про розлучення з Настею Каменських

п’ятниця, 31 березень 2023, 21:00

Несподівана новина про розлучення однієї з найвідоміших пар українського шоубізнесу, продюсера Потапа та співачки Насті Каменських, сколихнула Мережу, передають Патріоти України. Музикант не став мовчати та прокоментував гучні заяви з вуст відомого бло...