Світлана Лобода повернулася до Києва, таємні плани зірки розкриті

Світлана Лобода повернулася до рідного Києва на зйомки нового кліпу. Для цього зірка орендувала частину торгового центру в ніч з 23 на 24 червня. Про це розповів Сергій Стерненко в Facebook, передають Патріоти України.

"Шановні журналісти і просто небайдужі, яких можуть цікавити любителі російських окупантів, є тут інфа по Лободі. Сьогодні (23 червня. - Ред.) з 21:00 по 05:00 в ТЦ Атмосфера на Столичному шосе вона буде знімати свій кліп. Думаю, не дуже захоче відповідати на питання про любов до агресора", - повідомив активіст. Відзначимо, що у своїх соціальних мережах зірка приїзд не афішує.

Світлана Лобода частий гість у Києві

Артистка нерідко з'являється в Україні, хоча голосно її приїзди на батьківщину не афішуються.

З архіву ПУ. "Деякі люди хотіли б такого піару": Юлія Мендель цікаво відреагувала на чутки про свою вагітність від Зеленського (відео)

субота, 24 липень 2021, 2:00

Юлія Мендель, прес-секретар Володимира Зеленського, в черговий раз прокоментувала чутки про свою вагітність від президента. Цього разу розповіла про те, як реагують на подібні чутки її батьки. Про це стало відомо з інтерв'ю, яке прессекретарка дала тел...

"Люблю лондонських чоловіків": Меган Маркл зганьбилася через недоречне зізнання (відео)

субота, 24 липень 2021, 0:22

Аудиторія звикла, що Меган раз у раз потрапляє в різні скандали. Однак нове відео з її участю повеселило «диванних» критиків. Так, в кадрі Меган, яка давала інтерв'ю комусь із журналістів на червоній доріжці, заявила: "Я прекрасно провела час у Лондоні...