"Свою кар'єру вона добила в мотлох", обурюються в шоубізі: Ірина Федишин зробила нову заяву щодо "Євробачення", котру організатори неодмінно засудять

Українська співачка Ірина Федишин ніяк не заспокоїться після скандалу з оцінками на Євробаченні, точніше жінку продовжують викликати на відвертості щодо оцінок українського жюрі польському виконавцю. Так в одному з інтерв'ю виконавиця, що палко сповідує традиційні цінності, поділилася думкою про ЛГБТ-спільноту і зокрема учасників конкурсу, багато з яких є гомосексуальними, передають Патріоти України.

Федишин заявила, що на Євробачення-2022 вона "абстрагувалася і одягала рожеві окуляри", тому що було дуже важко на це дивитися."Я відволіклася від цього. Незважаючи на те, що ЛГБТ – спільнота для мене - це великий гріх, але я цих людей не засуджую. Тому що це їхнє життя, і вони самі її руйнують. Якщо вам так подобається - ми всі будемо відповідати перед Богом. Я - духовна людина, я чітко знаю, що це важкий гріх, але кожен робить висновки. Ми всі різні, ми не святі, всі грішать, будь ласка, - вам подобається себе руйнувати - руйнуйте", - вразила висловлюванням Федишин.

Артистка каже, що відчувала себе "за замком", коли побачила договір Суспільного і їй потрібно було оцінювати артистів, які виступають за любов незалежності від статі. Наприклад, яскравим представником ЛГБТ-спільноти на Євробаченні став учасник від Австралії Шелдон Райлі.

"І тепер, коли це все настільки перевернулося, хіба ми вороги України? Хіба ми хотіли, щоб вийшли такі результати? Ніхто з членів журі не хотів образити поляків і щоб зараз вийшов такий скандал", - завершила думка Ірина Федишин.

Заява жінки викликала бурю в гламурному середовищі.

Травесті-діва Монро прокоментувала заяви Федишин

'Монро' каже, що шоковані/шокована позицією української співачки. Трансвестит також обурюється, що зірку запросили в журі Євробачення, де толерантно ставляться до будь-яких проявів особистостей.

"Мій мозок палає: виявляється співачка Ірина Федишин — гомофобка, вважає ЛГБТ руйнуючими себе грішниками (це пряма мова). І її запрошують до журі самого егегейського конкурсу в Європі. Як так, Карл? Ну, сиди в своєму маленькому храмі, співай для духовних віруючих. Маленька біографічна довідка: має економічну освіту і закінчила музичну школу. Таке", - поділилася 'Монро', котрий також тішиться славою скандаліста.

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...

Поїхав до окупантів: Зірка "Сватів" Федір Добронравов уперше висловив свою позицію щодо війни Росії проти України

вівторок, 28 червень 2022, 18:29

Зірка серіалу "Свати", російський актор Федір Добронравов, що зіграв Івана Будька, вперше публічно продемонстрував свою позицію щодо війни в Україні. Він навідав окупантів у самарському військовому шпиталі, де висловив їм свою підтримку. передають Патр...