"Свою кар'єру вона добила в мотлох", обурюються в шоубізі: Ірина Федишин зробила нову заяву щодо "Євробачення", котру організатори неодмінно засудять

Українська співачка Ірина Федишин ніяк не заспокоїться після скандалу з оцінками на Євробаченні, точніше жінку продовжують викликати на відвертості щодо оцінок українського жюрі польському виконавцю. Так в одному з інтерв'ю виконавиця, що палко сповідує традиційні цінності, поділилася думкою про ЛГБТ-спільноту і зокрема учасників конкурсу, багато з яких є гомосексуальними, передають Патріоти України.

Федишин заявила, що на Євробачення-2022 вона "абстрагувалася і одягала рожеві окуляри", тому що було дуже важко на це дивитися."Я відволіклася від цього. Незважаючи на те, що ЛГБТ – спільнота для мене - це великий гріх, але я цих людей не засуджую. Тому що це їхнє життя, і вони самі її руйнують. Якщо вам так подобається - ми всі будемо відповідати перед Богом. Я - духовна людина, я чітко знаю, що це важкий гріх, але кожен робить висновки. Ми всі різні, ми не святі, всі грішать, будь ласка, - вам подобається себе руйнувати - руйнуйте", - вразила висловлюванням Федишин.

Артистка каже, що відчувала себе "за замком", коли побачила договір Суспільного і їй потрібно було оцінювати артистів, які виступають за любов незалежності від статі. Наприклад, яскравим представником ЛГБТ-спільноти на Євробаченні став учасник від Австралії Шелдон Райлі.

"І тепер, коли це все настільки перевернулося, хіба ми вороги України? Хіба ми хотіли, щоб вийшли такі результати? Ніхто з членів журі не хотів образити поляків і щоб зараз вийшов такий скандал", - завершила думка Ірина Федишин.

Заява жінки викликала бурю в гламурному середовищі.

Травесті-діва Монро прокоментувала заяви Федишин

'Монро' каже, що шоковані/шокована позицією української співачки. Трансвестит також обурюється, що зірку запросили в журі Євробачення, де толерантно ставляться до будь-яких проявів особистостей.

"Мій мозок палає: виявляється співачка Ірина Федишин — гомофобка, вважає ЛГБТ руйнуючими себе грішниками (це пряма мова). І її запрошують до журі самого егегейського конкурсу в Європі. Як так, Карл? Ну, сиди в своєму маленькому храмі, співай для духовних віруючих. Маленька біографічна довідка: має економічну освіту і закінчила музичну школу. Таке", - поділилася 'Монро', котрий також тішиться славою скандаліста.

"Не можу дозволити собі туфлі в Saint Laurent": Українська акторка побідкалася на "безгрошів'я" у США

субота, 23 вересень 2023, 18:42

Акторка Вікторія Варлей із Холостяк 12 в інтерв'ю Анні Олицькій зізналася, на які гроші зараз живе у Маямі. Варлей розповіла, що її чоловік втратив основний бізнес, передають Патріоти України. «Усе не так класно, як хотілося б. Працюємо над тим, щоб ус...

Немає квартири, машини, няні та школи... проблеми у шлюбі: Зрадниця Сєдокова розповіла про своє важке життя у США і надії на нове життя у Москві

субота, 23 вересень 2023, 9:23

Співачка Анна Сєдокова, яка забрала чоловіка із родини, вже кілька років живе в Маямі з баскетболістом Янісом Тіммою і сином Гектором від минулих стосунків. Після переїзду за кордон у латвійського спортсмена не було контрактів, тому тривалий час сім'ю ...