Поховають знаменитого танцюриста в Києві: Син Григорія Чапкіса назвав дату похорону народного артиста

Народного артиста України Григорія Чапкіса, який помер у віці 91 рік, поховають у п'ятницю, 18 червня. Прощання з хореографом відбудеться у Клубі Кабінету міністрів з 11:00 до 13:00, зазначають Патріоти України.

Деталями похорону у себе в "сторіз"поділився син танцюриста Грег Чапкіс. Після панахіди відбудеться поховання, з 13:00 до 15:00. Поховають знаменитого танцюриста на Байковому кладовищі в Києві. Після - поминальний обід для близьких.

Син Григорія Чапкіса також поділився пам'ятними фотографіями з батьком, зробленими під час його недавнього приїзду в Україну. Грег прилітав до Києва в березні 2021-го, щоб побачитися з хворим батьком. 91-річний хореограф важко боровся з двосторонньою пневмонією, діагностованою йому ще в кінці минулого року, і ускладненнями хвороби.

Оперний співак Сергій Іванчук показав шрами від куль окупантів німцям, які виступили проти постачання зброї Україні (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 13:37

Український оперний співак Сергій Іванчук, який одержав 5 кульових поранень внаслідок обстрілу ворожої ДРГ, став свідком регулярних масових мітингів у Німеччині - німці виступають проти постачання зброї Україні. Вони вважають, що це допоможе зупинити в...

І тут усіх поводили за носа: Меган і Гаррі приховали від публіки справжню дату своїх заручин

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:59

Меган та Гаррі з перших публічних виходів водили за ніс публіку та репортерів. Королівські біографи розкрили нюанс щодо заручин пари, передають Патріоти України. Офіційно про свої заручини пара оголосила 27 листопада 2017 року, через півроку після того...