Син Повалій закликає зупинити війну в Україні, поки його мати танцює в РФ

Син співачки Таїсії Повалій Денис виступає проти війни в Україні, поки його мати відкрито підтримує Росію і виступає на різних концертах в країні-агросорі. Денис разом з дружиною і маленьким сином з початку повномасштабної війни РФ проти України поїхав до Іспанії, передають Патріоти України.

Через тиждень після початку війни він опублікував пост, в якому висловив своє ставлення до подій, а нещодавно у своєму Instagram син співачки змінив головне фото - на тлі українського прапора зображено напис "Stop the War".

"21 століття на дворі, а світ встановлюється за допомогою танків і ракетниць ... дуже-дуже співчуваю всім, хто опинився в цьому пеклі! У Києві мене чекають найрідніші, родичі в сусідніх областях, мої милі друзі, які всім серцем підтримують нашу сміливу країну. Зрозуміло, що кричати "зупиніть війну" - крапля в морі... Просто тепер стало остаточно ясно, що світ давно збожеволів і швидше за все ніколи в ньому не був. Ще вчора, поки ми мірялися кількістю передплатників, у світі горіли і горять десятки гарячих точок. Тепер війна в моєму місті....",- писав тоді син Повалій.

Тим часом його мати, яка мовчить з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, розважає росіян. На концерті до 9 травня, який транслював пропагандистський телеканал "Росія 1", вона співала пісню "Пісня про рушник". Співала вона її українською.

Ірина Білик розповіла, що чоловік Повалій Ліхута дивиться телевізор і радіє вбивствам українців

середа, 29 червень 2022, 8:20

Українська співачка Ірина Білик, будинок якої розгромили російські окупанти, розповіла, що чоловік її колеги Таїсії Повалій, продюсер Ігор Ліхута підтримує "спецоперацію" РФ у нашій країні. За її словами, чоловік дивиться телевізор та щиро радіє вбивст...

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...