
Восьмий ефір «Танців із зірками» покинула пара Євгенії Власової та Макса Леонова. Але для співачки це не стало трагедією. Жінка заявила, що навіть зраділа вильоту, оскільки дуже втомилася і від танців, і від спілкування з людьми з шоу-бізнесу. Про це Євгенія розповіла в прямому ефірі в Інстаграм відразу після шоу, зазначають Патріоти України.
«Для меня это свобода. Я очень устала. Теперь я не могу не хорохориться и сказать, что я давно устала и рада тому, что сейчас произошло. Я устала от этих стен, устала от этого павильона, шоу-бизнеса…Это было для меня большим испытанием — общаться с людьми из шоу-бизнеса. И я рада, я знала, что так будет», — сказала Євгенія.
Вона зазначила, що в проекті залишилися дійсно найсильніші пари і закликала глядачів голосувати за своїх фаворитів. У фіналі Власова бачить Сашу Зарицьку і Костянтина Войтенко.
Також Євгенія подякувала своєму партнерові Максу Леонову. «Він стільки в мене вклав, народив мене, як танцівницю», — сказала співачка.
Нагадаємо, у восьмому ефірі учасники танцювали в тріо, на паркет повернулися улюблені учасники минулих сезонів.
Раніше Євгенія Власова хотіла покинути проект через конфлікт з Максом Леоновим. Але партнери по паркету знайшли спільну мову і продовжили участь у шоу.
Минулий ефір Макс пропустив через те, що потрапив аварію.
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
Українська акторка Катерина Кузнєцова поділилася своїм щоденним раціоном, розповіла про зміни у харчуванні та пояснила, що допомагає їй підтримувати чудову фізичну форму, передають Патріоти України. Зірка поспілкувалася з підписниками в Instagram і чес...