
Восьмий ефір «Танців із зірками» покинула пара Євгенії Власової та Макса Леонова. Але для співачки це не стало трагедією. Жінка заявила, що навіть зраділа вильоту, оскільки дуже втомилася і від танців, і від спілкування з людьми з шоу-бізнесу. Про це Євгенія розповіла в прямому ефірі в Інстаграм відразу після шоу, зазначають Патріоти України.
«Для меня это свобода. Я очень устала. Теперь я не могу не хорохориться и сказать, что я давно устала и рада тому, что сейчас произошло. Я устала от этих стен, устала от этого павильона, шоу-бизнеса…Это было для меня большим испытанием — общаться с людьми из шоу-бизнеса. И я рада, я знала, что так будет», — сказала Євгенія.
Вона зазначила, що в проекті залишилися дійсно найсильніші пари і закликала глядачів голосувати за своїх фаворитів. У фіналі Власова бачить Сашу Зарицьку і Костянтина Войтенко.
Також Євгенія подякувала своєму партнерові Максу Леонову. «Він стільки в мене вклав, народив мене, як танцівницю», — сказала співачка.
Нагадаємо, у восьмому ефірі учасники танцювали в тріо, на паркет повернулися улюблені учасники минулих сезонів.
Раніше Євгенія Власова хотіла покинути проект через конфлікт з Максом Леоновим. Але партнери по паркету знайшли спільну мову і продовжили участь у шоу.
Минулий ефір Макс пропустив через те, що потрапив аварію.
Виконавець в останні роки тримає особисте життя подалі від камер. Проте деякі подробиці артист все ж таки розкриває. Зокрема, співак офіційно підтвердив, що більше не самотній. Артист це зробив в Instagram-stories, опублікувавши доволі пікантні кадри з...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...