Такого не очікував ніхто: Оля Полякова і Макс Барських поцілувалися в губи (фото)

Українські артисти Оля Полякова і Макс Барських злилися в жаркому поцілунку на "Вечорі прем'єр. Літня серія" з Катериною Осадчою, повідомляють Патріоти України.

Таке шоу вони влаштували, звичайно, не на сцені, а за лаштунками. Спочатку Полякова підійшла до Барських і удала, що цілує його на камеру. Але самого поцілунку як такого не було.

Мабуть, Макс вирішив, що все розпочате потрібно доводити до кінця, тому він сам нахилив Олю і поцілував її вже по-справжньому. "Мабуть, мене підріже і закопає в лісі чоловік Олі", - сказав Макс після поцілунку з Поляковою.

Поразка стриптизера: Суровцев прокоментував свій виліт з "Танців з зірками"

вівторок, 28 вересень 2021, 22:15

У новому епізоді шоу «Танці з зірками» з боротьби вибули актор Олексій Суровцев і його партнерка, артистка шоу-балету Марія Колосова. Суровцев зізнався в Instagram, що собою незадоволений, систему суддівства так і не розгадав, і в цілому відчуває розча...

Екстремально відверті сукні: Як минула найзірковіша вечірка року у Лос-Анджелесі (фото)

вівторок, 28 вересень 2021, 21:29

25 й 26 вересня в Лос-Анджелесі Американська кіноакадемія влаштувала величезну вечірку на честь відкриття власного музею - Academy Museum of Motion Pictures. Патріоти України пропонують вам подивитися на добірку найефектніших зіркових образів на вечірц...