"Там були Кучма, Путін, ще якісь політики": Данилко розповів про першу зустріч з президентом РФ

Український шоумен Андрій Данилко розповів, яке враження при зустрічі на нього справив президент РФ Володимир Путін, передають Патріоти України.

В інтерв'ю телеканалу ICTV він зазначив, що кілька років тому виступав на заході, на якому були присутні другий президент України Леонід Кучма і президент Росії Володимир Путін.

"Мене тоді дуже споїли офіціанти, які обслуговували цю зустріч без краваток. Там були Кучма, Путін, ще якісь політики", - розповів Данилко.

Також він зазначив, що тоді Путін стояв з келихом у руці, а виконавці пили шампанське на сцені. "Їм (політикам - ред) подобається, коли ми п'ємо на сцені. Можна не співати. Їм подобається: о, бухають на сцені", – зазначив він.

Данилко згадав, що після того, як поманив Путіна пальцем, "неначе звук вимкнули". "І він стояв з цим келихом, Путін, і показав, типу ти до мене. Коли я підбіг до нього, у мене було відчуття і здивування, що він маленький дуже. Начебто його зменшили", - розповів Данилко.

Раніше відомий український шоумен і артист Андрій Данилко різко висловився на адресу президента РФ Володимира Путіна і розповів, як його потрібно покарати за вторгнення в Україну.

"Ми стоїмо до кінця і нас не зламати": Колишній чоловік Ані Лорак українською мовою повідомив про повернення до Києва (фото)

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:14

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, яка замовчує війну, Мурат Налчаджіоглу повернувся в Україну з Туреччини, куди поїхав зі своєю новою коханою – українською візажисткою Лілією Реус у березні. Про своє прибуття до Києва бізнесмен турецького походження...

"Думки, які сьогодні вдалося перетворити на вірші і музику": Monatik випустив музичний альбом про війну (відео)

п’ятниця, 1 липень 2022, 18:41

Співак Monatik презентував новий музичний альбом. Туди увійшли пісні про війну в Україні. Відео опублікував на YouTube, передають Патріоти України. "Моя особиста музична історія війни, яка, на жаль, триває. Принаймні ті думки, які сьогодні вдалося пере...