"Телефонували і пропонували шалені гроші": Данилко розповів, як його намагалися зомбувати росіяни

Український артист Андрій Данилко розповів, що до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, йому активно почали телефонувати російські пропагандисти. Загалом, виконавцю активно телефонували, писали та пропонували зніматися у російських телепередачах. Задля того, аби Данилко погодився, пропагандисти пропонували йому заплатити шалені гроші, передають Патріоти України.

"Це були наполегливі дзвінки. Десь кінець літа, серпень, почали мені телефонувати. Алло, привіт, це "Перший канал". Боже мій, Куди ви пропали?". Я кажу, ви збожеволіли, я ж у вас там заборонений на вашому телеканалі. І пропонували безглузді передачі, на кшталт "Детектора". Я в таких передачах не беру участі. І пропонували шалені гроші. За програму три млн рублів. І тиснули навіть цими дзвінками", - розповів артист в ефірі телемарафону.

Як зізнався Данилко, йому мама стільки не телефонувала за все життя, скільки це робили російські пропагандисти. "Я, думаю, мама стільки не телефонувала за все життя, скільки вони мені телефонували. І листи, і все інше. І така була нетактовна форма спілкування на початку, ну те, що їм притаманне. Така: "Ну, ми хочемо вас повернути". Та йдіть ви до біса зі своїми НТВ разом", - зізнався Данилко.

Загалом, виконавець лише згодом зрозумів, задля чого вони це робили. Його намагалися зомбувати, аби використовувати після початку повномасштабного вторгнення Росії. Утім, він на це не повівся.

"Я потом почав розуміти, що мене обробляли. Щоб ці програми виходили після війни. Коли у них не вдалось, тут же знайшовся запис місячної давнини: "Батько наш Бандера". І одразу мочити", - поділився Данилко.

"Навіть фліртувати не намагався": Українська модель розповіла, як одружений російський олігарх запрошував за гроші провести із ним відпустку

четвер, 8 червень 2023, 14:01

Відома українська модель Аліна Байкова дала інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, під час якого розповіла, чи пропонували їй гроші за інтим, передають Патріоти України. За словами моделі, одного разу їй написала якась дівчина і сказала, що російський олі...

Анджеліна Джолі кардинально змінила колір волосся і... не сподобалась фанам (фото)

четвер, 8 червень 2023, 11:45

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі показалася з новим кольором волосся. Так, на cторінці в Instagram відомий французький бренд Chloé розмістив свіже фото з Джолі, де вона зазнімкована під час роботи. Модний дім Джолі Atelier Jolie розпочав співпрацю ...