"Телефонували і пропонували шалені гроші": Данилко розповів, як його намагалися зомбувати росіяни

Український артист Андрій Данилко розповів, що до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, йому активно почали телефонувати російські пропагандисти. Загалом, виконавцю активно телефонували, писали та пропонували зніматися у російських телепередачах. Задля того, аби Данилко погодився, пропагандисти пропонували йому заплатити шалені гроші, передають Патріоти України.

"Це були наполегливі дзвінки. Десь кінець літа, серпень, почали мені телефонувати. Алло, привіт, це "Перший канал". Боже мій, Куди ви пропали?". Я кажу, ви збожеволіли, я ж у вас там заборонений на вашому телеканалі. І пропонували безглузді передачі, на кшталт "Детектора". Я в таких передачах не беру участі. І пропонували шалені гроші. За програму три млн рублів. І тиснули навіть цими дзвінками", - розповів артист в ефірі телемарафону.

Як зізнався Данилко, йому мама стільки не телефонувала за все життя, скільки це робили російські пропагандисти. "Я, думаю, мама стільки не телефонувала за все життя, скільки вони мені телефонували. І листи, і все інше. І така була нетактовна форма спілкування на початку, ну те, що їм притаманне. Така: "Ну, ми хочемо вас повернути". Та йдіть ви до біса зі своїми НТВ разом", - зізнався Данилко.

Загалом, виконавець лише згодом зрозумів, задля чого вони це робили. Його намагалися зомбувати, аби використовувати після початку повномасштабного вторгнення Росії. Утім, він на це не повівся.

"Я потом почав розуміти, що мене обробляли. Щоб ці програми виходили після війни. Коли у них не вдалось, тут же знайшовся запис місячної давнини: "Батько наш Бандера". І одразу мочити", - поділився Данилко.

"Ми стоїмо до кінця і нас не зламати": Колишній чоловік Ані Лорак українською мовою повідомив про повернення до Києва (фото)

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:14

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, яка замовчує війну, Мурат Налчаджіоглу повернувся в Україну з Туреччини, куди поїхав зі своєю новою коханою – українською візажисткою Лілією Реус у березні. Про своє прибуття до Києва бізнесмен турецького походження...

"Думки, які сьогодні вдалося перетворити на вірші і музику": Monatik випустив музичний альбом про війну (відео)

п’ятниця, 1 липень 2022, 18:41

Співак Monatik презентував новий музичний альбом. Туди увійшли пісні про війну в Україні. Відео опублікував на YouTube, передають Патріоти України. "Моя особиста музична історія війни, яка, на жаль, триває. Принаймні ті думки, які сьогодні вдалося пере...