Телешоу "Маска" - 2-й сезон, 8-й випуск: Глядачі вирішили скинути костюм з Горили, обурена Полякова покинула залу

Маска 2021: хто пішов у 8 випуску 2 сезону – дивитися онлайн 11.12.2021

8 випуск 2 сезону "Маски" потішив глядачів і зіркових детективів виступами сімох учасників. Кому з них довелося показати справжнє обличчя та назавжди покинути шоу – дізнавайтеся далі.

Перше голосування 8 випуску відбулося після виступів Робота, Тигра та Горили. Найменшу кількість голосів отримала Горила, яка потрапила в зону ризику на викриття.

Маска

Наступного номінанта обирали між Мухомором, Скандалом, Жирафою і Котиком. Скандал приголомшила, самостійно знявши маску, однак під її маскою була ще одна, тому справжнє обличчя цієї учасниці ніхто не побачив. Не вдалося завоювати прихильність глядачів у залі та зіркових детективів Котику.

Отже, вирішальний вибір довелося робити між фаворитами минулих випусків – Горилою та Котиком.

Маска

За крок до півфіналу глядачі вирішили зняти маску з Горили – улюблениці Олега Винника. Оля Поляоква розлютилася і пішла через таке рішення глядачів в залі, адже Горила була претенденткою на перемогу. Виявилося, що під цим костюмом ховалася співачка TAYANNA! І зіркові детективи були праві у своїй версії, зазначають Патріоти України.


Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...

Відомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...