Тіна Кароль продала свій відбиток пальця за 100 тисяч

Співачка Тіна Кароль продала на NFT аукціоні свій відбиток пальця й унікальний автограф за 100 тисяч гривень, передають Патріоти України.

Ім'я покупця не розголошується. Отримані кошти Тіна Кароль передала на розвиток свого музичного проекту «Молода кров». Це майбутній україномовний альбом співачки, вихід якого приурочений до Дня Незалежності України. Це проект національного масштабу, місія якого відкрити для широкої аудиторії нові імена, поповнити каталог української музики сучасними піснями, звернути увагу слухачів на сучасну українську поп-культуру.

«Важливо пам'ятати історію та створювати нову. Проект „Молода кров“ про музику і молодих виконавців, які будуть звучати завтра», — каже Тіна Кароль.

Відзначимо, що раніше Тіна Кароль вже створювала успішні музичні проекти для популяризації української культури. Пісня «Україна — це ти» була виконана співачкою в колаборації з учасниками проекту «Голос.Діти «. Пісня включена до шкільної програми.

Символ нації почав здавати на 96-му році життя: "Бабуся Ліза" відмінила черговий візит в своєму королівстві через погане самопочуття

середа, 20 жовтень 2021, 20:28

Королева Великої Британії Єлизавета ІІ скасувала запланований візит до Північної Ірландії. Лікарі рекомендували Її Величності відпочити кілька днів, інформують Патріоти України. “Її Величність має гарний настрій і розчарована тим, що вона не зможе відв...

Питання щодо спільних генів вирішене однозначно?: Пугачову в молодості порівняли з дочкою Лізою від сурогатної матері (фото)

середа, 20 жовтень 2021, 19:59

У мережі з'явилося архівне фото російської зірки Алли Пугачової, на якій вона зображена ще в молодості, передають Патріоти України. Так, шанувальники помітили нереальну схожість Примадонни з її молодшою дочкою Лізою, яку їй народила сурогатна мати. "Лі...