Тіна Кароль вперше підтвердила роман з Баланом: "довелося відстоювати почуття"

Українська співачка Тіна Кароль вперше відверто розповіла про свій роман з Даном Баланом. Вона зізналася, що їхні почуття не креативна вигадка. Про це артистка розповіла в інтерв'ю на радіостанції "Авторадіо" в Казахстані. Фрагмент інтерв'ю розмістили на фан-сторінці Кароль в Instagram, інформують Патріоти України.

За словами Тіни Кароль, після слів креативного продюсера Володимира Завадюка про те, що роман Тіни Кароль і Даном Баланом був вигаданий спеціально, щоб підняти рейтинги програми, їм довелося разом відстоювати свої почуття.

"І нам довелося разом відстояти наше ім'я, відстояти наших шанувальників, відстояти наші почуття. І я рада, що вся ситуація розрулилася і всі-всі зрозуміли. Подивимося, як доля управить наші серцеві струни", - зізналася артистка. Вона додала, що більш конкретної відповіді про її стосунки з Баланом не чув ніхто і зазначила, що ведучий програми зараз отримав максимальний ексклюзив.

Що відомо про роман Тіни Кароль і Дана Балана

  • Чутки про відносини почалися після їх спільної роботи.
  • Тіна Кароль раніше не підтверджувала інформацію про стосунки та відповідала ухильно.
  • Продюсер "Голос країни" Володимир Завадюк назвав роман Тіни Кароль і Дана Балана постановчим.
  • Пізніше Завадюк спробував взяти сої слова назад і сказав, що між артистами була хімія.
  • Балан прокоментував роман з Тіною Кароль і сказав, що ніхто нікого не обманював, між ними була симпатія, але про роман ніколи не говорили.

Автор "Орла і Решки" Синельников відгуляв весілля у будинку в Бучі, який понівечили окупанти

субота, 13 серпень 2022, 10:59

Ведучий шоу "Орел і Решка" Євген Синельников розпрощався з холостяцьким життям. Так, режисер вдруге одружився. Його обраницею стала продюсерка у компанії BADOEVTEAM, співзасновниця рекламної агенції BADOEV ID Наталія Кліпа, передають Патріоти України. ...

Тіна Кароль подарувала квартиру 9-річному хлопчику з Маріуполя, який вів щоденник під обстрілами

субота, 13 серпень 2022, 6:29

Українська співачка Тіна Кароль придбала за власні кошти квартиру для родини 9-річного хлопчика Єгора, який навесні зворушив всю Україну своїм щоденником з описом життя в Маріуполі. Нове помешкання родини тепер дислокується на Івано-Франківщині в місті...