Тонкий натяк на підтримку України: Королева Єлизавета II обрала особливе вбрання для публічного виходу

Не секрет, що образи Її Величності завжди продумані до дрібниць. Не здивуємося, якщо і сьогоднішній аутфіт Єлизавети II у жовтому кольорі з блакитним декором у вигляді квітки на капелюшку – це гарний жерсть підтримки нашій країні, передають Патріоти України.

Королева Великої Британії демонструє підданим, що звільняти трон не збирається і всупереч деяким труднощам з мобільністю монархиня все ж таки зрідка, але з'являється на публіці.

Сьогодні, 17 травня, її Величність особисто відкривала меморіальну дошку на честь офіційного відкриття лінії Елізабет на вокзалі Паддінгтон у Лондоні.

Королева зустрілася з персоналом, ключовим співробітниками проєкту Crossrail, а також з персоналом Elizabeth Line, який керуватиме залізницею. Спочатку присутнім на відкритті повинен був молодший син королеви принц Едвард, але в останній момент Єлизавета II вирішила зробити це особисто.

Після прибуття королеву вітали прем'єр-міністр, мер Лондона, міністр транспорту та комісар транспорту Лондона. Королеві вручили картку Oyster і показали, як використовувати її в автоматі продажу квитків, вона також пройшла до платформи лінії Елізабет, де їй розповіли про дизайн нових станцій і поїздів

Королева мала прекрасний вигляд і була одягнена у жовте пальто та капелюх з блакитними квітами. Можливо, це тонкий натяк Її Величності на підтримку України, адже Велика Британія загалом і її прем'єр-міністр Борис Джонсон зокрема, надають значну допомогу нашій країні під час війни з Росією.

Сердючка як діагноз: Андрій Данилко розповів щодо драми свого родинного життя

четвер, 6 жовтень 2022, 11:01

Андрій Данилко, який грає роль Вєрки Сердючки, зізнався, що не матиме родини, проте це його не лякає. Про це він повідомив в інтерв'ю DW.

Українка Jerry Heil потролила Ілона Маска піснею, а Сергій Притула - словом (відео)

четвер, 6 жовтень 2022, 5:31

Українська співачка Jerry Heil відреагувала на скандальні заяви американського мільярдера Ілона Маска про мирні переговори між Україною та Росією. Вона виконала про винахідника глузливу композицію англійською мовою. Ролик опубліковано у TikTok. ...