Торує шлях повернення з Москви до українського глядача? Дорн заспівав "солов'їною" та записав кліп

Співак Іван Дорн, який працює в Росії, представив ліричний кавер на пісню гурту "Океан Ельзи" "Сьогодні". У кліпі на пісню, яку Дорн назвав "Тебе нема сьогодні", в головних ролях – він зі своєю дружиною Анастасією Новіковою, повідомляють Патріоти України.

У кадрі пара свариться, бавиться, танцює, цілується і знаходить гармонію в затишному будинку. Музикант розповів, що таке інтимне відео міг зняти тільки з коханою людиною.

"Діляюся з вами цінним серцю кліпом "Тебе нема сьогодні", - написав Дорн у Instagram. - Ми (з режисеркою музичного відео) зрозуміли, що таку зворушливу та глибоку історію можна показати у кадрі по-справжньому тільки з коханою людиною. Ми з моєю дружиною Настею завжди вважали, що особисте має залишатися особистим, і не хотіли зайвої уваги. Але через спільні 14 років ми готові до цієї уваги як дві особистості зі своїми індивідуальними світами".

Сама пісня, за словами Дорна, є переосмисленням хіта "Океану Ельзи". Записати її допоміг український співак та саундпродюсер Рожден Анусі. "Біжать мурашки і накочують сльози від цього треку! Ми з Рожденом вклали в цю композицію душу, любов, вдихнули нову силу. Цій музичній спадщині вже 20 років!" – написав артист.

Зазначимо, це перша за багато років пісня, яку Дорн виконав українською. Раніше артист випустив кавер на "Танець пінгвіна" Скрябіна. Фанати у захваті від нової роботи Дорна:

  • "Дивно! Я раніше "Танець пінгвіна" по мільйону разів переслуховувала, а тепер і це диво додалося до скарбнички улюблених. Все-таки українська – співуча та чуттєва мова. З любов'ю із Литви", – пишуть під відео.
  • "То дізнавалася щось знайоме, то переставала впізнавати. Абсолютно нове і шедевральне. Цікаво переслухати деякі вірші "Океан Ельзи" у музиці Вані", – залишили коментар в Youtube.
  • "Як завжди, пожежа. Дякуємо за пісню рідною мовою. Я сама з Росії, але всі мої родичі по мамі - українці. Щоразу, коли чую щось українською, чіпляє за душу", – йдеться у коментарі під відео.

Поки Сергій волонтерить: Стало відомо, хто замість Притули стане співведучим Лесі Нікітюк у шоу "Хто зверху?"

вівторок, 6 червень 2023, 9:16

Капітаном чоловічої команди та співведучим Лесі Нікітюк у новому сезоні шоу "Хто зверху?" став український блогер-мільйонник Богдан "Буше" Шелудяк. Він замінить в кадрі Сергія Притули, який вів розважальний проєкт упродовж останніх дев'яти років. Про ц...

Зірковий американський актор Алек Болдвін зобов'язаний виплачувати кошти синові вбитої ним українки

вівторок, 6 червень 2023, 0:55

Між родиною вбитої українки Галини Гатчінс та американським актором Алеком Болдвіном підписано мирний договір. Про це повідомляє BBC. . Зокрема, суд США ухвалив рішення за позовом чоловікаМетью Гатчінса проти зірки кіно. Як відомо, ще у жовтні 2022 ро...