"Тотальна залежність від обставин": Ольга Сумська відповіла Ступці, чому її донька з Москви мовчить про війну в Україні

Днями Дмитро Ступка дорікнув Сумській, що її старша донька Антоніна нічого не каже про війну в Україні, вона відсиджується у Москві. Зіркова мама пояснила актору, що та виплакала всі сльози, але "тотально залежить від обставин", передають Патріоти України.

У свіжому інтерв'ю Ольга Сумська не стала приховувати, що позиція її доньки Антоніни Паперної – це "болюче питання". З перших днів війни дівчину, яка давно будує акторську кар'єру в Росії, закидали гнівними коментарями. Однак про війну в Україні вона так і не висловлювалася.

Ольга Сумська відповіла Ступці через закиди про доньку

Зірка українського кіно запевнила, що Антоніні не байдуже на Україну. Вона ніби "виплакала всі сльози, телефонує по сто разів на день", але назвати Росію, яка її годує, агресоркою – не може.

Моя старша донька всім серцем переживає за нас, за Україну… Тотальна залежність від обставин, в яких вони перебувають, і найголовніше – двійко дітей, за яких вони з чоловіком відповідають, – наголосила Ольга Сумська.

Куди зник Олег Винник: Відома телеведуча розкрила правду про співака

понеділок, 30 січень 2023, 17:44

Багатьох українців досі цікавить, куди ж пропав Олег Винник і чому про співака практично нічого не чути з 24 лютого. Після початку повномасштабної війни артист заліг на дно, він не робить публічних заяв, не засуджує російську агресію, передають Патріот...

"Крові не боюся": Валюха зі "Сватів" заявила, що рветься на війну проти України

понеділок, 30 січень 2023, 15:49

Російська актриса родом з Донецька Тетяна Кравченко заявила, що підтримує диктатора Володимира Путіна і розв'язану ним війну. У коментарі росЗМІ вона сказала, що не розуміє тих росіян, які йдуть проти своєї вітчизни, передають Патріоти України. До прик...