"Треба було терміново швидку": Надя Дорофєєва розповіла про страшну ніч із чоловіком

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес побували на тематичній вечірці на честь дня народження української режисерки Тані Муіньо. Перебравши зайвого, вже вдома зі співаком сталася історія, яка дуже налякала його дружину і призвела до струсу мозку, , зазначають Патріоти України.

Закохані побували в Одесі, де відбулося святкування. Добре відгулявши, Надя Дорофєєва та Володимир Дантес повернулися в номер, і почалося інше "веселість".

"Від тематичної вечірки до струсу мозку", - зазначило подружжя, додавши, що на вечірці було дуже весело: "Було супер весело. У Вови, наприклад, від танців лопнули його шкіряні штани, причому так, що права штанина від ширинки вирішила відокремитися. О 1:30 ми вже лягли спати. А з цього місця історія розділиться на Вова та Надя".

"О 8:30 ранку я вирішив стати в туалет. Забігаючи наперед, скажу, що після гулянок рекомендую робити це сидячи. Розплющую очі - чомусь плаче Надя, я весь мокрий, і все це заважає мені спокійненько заснути, як і яка- то величезна шишка на потилиці», – розповідає Дантес.

Однак для Наді Дорофєєвої ця історія не здавалася такою. Прокинулася співачка від сильного гуркоту і знайшла Вову, що лежав непритомний на кахлі в туалеті. Спроби привести його до тями водою і ляпасами не привели до успіху, артист тихенько стогнав, а потім і зовсім перестав, тоді виконавиця і злякалася не на жарт.

"... Якоїсь миті він просто завмер і перестав видавати звуки. Тут я навіть не хочу описувати, про що я думала ... Треба було терміново викликати швидку, а я впала в ступор. У голові було 911 і 937 99 92 - загалом, все що завгодно крім 103. І як тільки я згадала, і почала дзвонити - Вова встав і просто пройшов повз мене і ліг у ліжко", - розповіла Надя Дорофєєва. У результаті в лікарні у Володимира Дантеса діагностували струс мозку середньої тяжкості.

"Аллуся": Галкін показав фото Пугачової із несподіваного ракурсу

п’ятниця, 28 січень 2022, 0:21

Останнім часом шоумен Максим Галкін тішить своїх дописників, показуючи свою дружину Аллу Пугачову у різних образах - то домашню, без макіяжу, то при повному параді. Цього разу в Instagram чоловік Примадонни показав її під час зимової прогулянки, переда...

З архіву ПУ. Фанати вражені: Відома українська співачка засвітилася голою в серіалі (фото)

четвер, 27 січень 2022, 23:55

Російська співачка Поліна Гагаріна знялася повністю голою в серіалі "Колишні". Артистка зіграла одну з головних ролей у стрічці, передають Патріоти України. . Поява Гагаріної в серіалі починається з того, що вона постає перед глядачами абсолютно без од...