
Український музикант Віктор Бронюк, який нещодавно став директором Вінницької обласної філармонії, схуд на 30 кілограмів і розповів про те, з якими наслідками зіткнувся. У подкасті СучЦукрМуз Бронюк розказав, що важив майже 120 кілограмів через гастрольне життя та схильність до надмірної ваги, передають Патріоти України.
Це негативно впливало на організм Віктора Бронюка, тому він вирішив схуднути — почав стежити за харчуванням та прогулюватися на свіжому повітрі, а також відмовився від алкоголю.
«Схуднув зараз на 30 кілограмів, це умовно три відра води. Це навантаження на серце, скелет, ти розумієш, що в тебе ще є внутрішні органи. Тож, треба приймати рішення…Тяжко, але я зробив. Я відмовився від алкоголю, неконтрольованого споживання харчів. Почав більш-менш раціонально харчуватися, намагаюся більше гуляти», — розповів він.
Хрещення четвертої дитини Притули відбулося у знаковому на тлі масованих російських атак місці — Києво-Печерській лаврі. Зворушливими фотографіями з хрестин волонтер поділився у неділю, 21 червня, на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти Ук...
21 червня, принц Уельський Вільям відзначає свій 44-й день народження. Майбутній король Великої Британії народився в 1982 році в сімʼї принцеси Діани та тоді ще принца Чарльза, проте батьки згодом розлучилися, а мама Вільяма загинула в трагічній ДТП в ...