
Стан колишнього нападника київського "Динамо" Артем Мілевського, який перебуває в одній із столичних клінік, де лікується від алкогольної залежності, починає покращуватись. При цьому на ексгравця збірної України чекає дуже тривалий процес реабілітації. Про це у відеозверненні на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram розповів багаторічний партнер Мілевського по клубу та національній команді Олександр Алієв, передають Патріоти України.
Він підтвердив, що регулярно відвідує Артема у лікарні, а також висловив упевненість, що той поборе згубну звичку. "Щойно був у Тьоми. Стан його стабілізується. Все більше і менше. Але, звичайно, ще тривалий процес реабілітації. Але нічого... Впорається кентяра. Кент – молодчик", – сказав Алієв.
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...