"Це буде біда": Зірка "Сватів" відмовився переходити на українську мову

Український актор Євген Капорін принципово відмовився переходити на українську мову, бо впевнений, що російська мова - це не мова диктатора Володимира Путіна, передають Патріоти України.

Капорін висловив підтримку українцям, які не хочуть переходити на державну мову. Та й сам він не бажає спілкуватися українською ні в побуті, ні в соціальних мережах.

"Російська мова - це не мова Путіна. Це мова людини, яка народилася і з дитинства говорить цією мовою. Є ще суржик. Я не вважаю, що російська армія прийшла, тому що тут говорять російською. Якщо будемо говорити, що війна почалася, тому що в Україні є російська мова, це буде біда", – сказав Капорін.

Він згадав і українських військових, яким, на його думку, зовсім неважливо, якою мовою розмовляти. "Вони спілкуються мовою, якою почали говорити з мамою. Не думаю, що для військових, які зараз на передовій, важливе мовне питання. Мова - це класна тема для хайпу. Ті, хто зараз постійно говорить про неї, більше хайпують", – додав Капорін.

"Поїхали в Україну до своїх рідних": Колишній друг Лорак розповів, що на другий день війни її кинула вся команда

неділя, 25 вересень 2022, 12:59

Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну, передають Патріоти України. "Наскільки я знаю, на другий день після початку вій...

Згадуючи Єлизавету ІІ: Netflix оголосив дату виходу п'ятого сезону "Корони" і опублікував трейлер

неділя, 25 вересень 2022, 9:40

У черговому сезоні найуспішнішого серіалу Великобританії висвітлюватимуться події 1990-х років. П'ятий сезон культового серіалу про королеву Єлизавету II та її велику родину «Корона» стартує 9 листопада. Про це повідомляє видання Hello. . Як і чотири...