"Це було справді серйозно": Відома американська актриса розповіла, як 15 років тому ледь не втратила ногу на зйомках

Відома американська актриса розповіла, як 15 років тому ледь не втратила ногу

Американська актриса Кейлі Куоко, відома за роллю в серіалі "Теорії великого вибуху", розповіла, що ледь не втратила ногу на знімальному майданчику. Це сталося 15 років тому. Про це повідомляє SmartLess, передають Патріоти України.

У подкасті SmartLess з Джейсоном Бейтманом, Шоном Хейзом і Віллом Арнеттом вона сказала: "Це був дуже поганий випадок". Куоко розповіла, що кінь наступив на ногу актриси та сильно її пошкодив. Вона отримала складний відкритий перелом великогомілкової та малогомілкової кісток і чула, як вони "тріщали". Актрисі терміново зробили операцію, а перед виходом з операційної, вона навіть підписала папери, в яких давала згоду на ампутацію ноги, якщо так вирішить хірург.

На щастя, операція пройшла успішно, хоч вона й зізналася: "Це було справді серйозно". У внутрішню порожнину кістки їй ввели штифти та пластини, які знаходяться там досі.

"Ви – потвора": Ольга Фреймут поскандалила в мережі через невдалий піар дочки

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:06

Підупала зірка болісно реагує на хейт, в'язуючися у сварки з пвдписниками. Тримати удар з гідністю наставниця гарних манер сама особисто не може. Дочка української телеведучої Ольги Фреймут поділилася з шанувальниками новою фотографією, на якій постала...

Актриса Дар'я Плахтій, що зіграла головну жіночу роль у "Довбуші", знялась у відвертій фотосесії

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:57

Українська акторка Дар'я Плахтій, яка зіграла Марічку в історичному екшені "Довбуш", розбурхала уяву шанувальників новими пікантними світлинами. . Нещодавно 30-річна зірка взяла участь у провокаційній фотосесії, під час якої позувала в лісі. Авторкою ...