"Це був чудовий час": Співачка Оксана Муха розповіла, як ворожила в ніч на Андрія

День Андрія Первозванного щороку відзначають 13 грудня. У народі вірять, що ніч на Андрія є чарівною, і часто вдаються до гадань. Співачка Оксана Муха розповіла, як ворожила в юності, передають Патріоти України.

Незаміжні дівчата, які прагнуть зазирнути в майбутнє, вірять, що в ніч на Андрія можуть отримати відповіді на найзаповітніші бажання. Вони збираються компаніями та разом гадають.

Як ворожила Оксана Муха

Переможниця "Голосу країни" з усмішкою пригадує той час: "Це був чудовий час юності, коли вірила в дива, у всі знаки, ворожіння".

"Ми з дівчатами ввечері бігали вулицею, зупиняли чоловіків, запитували, як їх звати та записували на листочку. А наступного року перевіряли, чи повторилося ім'я", – пригадала співачка.

Також дівчата записували бажання на папері, підпалювали його й дивилися на стіні, яка буде тінь від вогню. Тінь на стіні нібито передбачувала майбутнє:

  • птах – до великих змін у житті;
  • кішка – до романтичних стосунків;
  • хрест – до хвороби і нещастя;
  • гора – до самотності;
  • ворота – до гостей;
  • дерево – до багатства і добробуту.

Коли "пластувала" (була членом скаутської організації "Пласт" – ред.), то разом з іншими дівчатами збиралися в великому залі. Кожна дівчина знімала по одному чоботу і ставили їх в ряд. Останній чобіт переставляли наперед і, чий чобіт перший "дійде" до дверей, та дівчина першою вийде заміж,
– поділилася артистка.

"Цікаво було. Це дуже гарні українські традиції. Шкода, що зараз вони не такі популярні серед молоді, як були колись", – підсумувала Оксана.

Джерело: 24 канал

"Можливо, щось не так": Євгенія Власова пояснила, чому зникла зі сцени на понад 10 років

вівторок, 21 травень 2024, 5:58

Українська співачка Євгенія Власова назвала причину своєї відсутності на сцені протягом останніх 15 років.Як зізнається Євгенія, у певний період вона зрозуміла, що все довкола їй натякає про музичну перерву. До того ж артистка почала свою співочу кар'є...

Плата за викрутаси Ф'юрі: Олександр Усик втратить титул на абсолютного чемпіона світу, - ЗМІ

понеділок, 20 травень 2024, 8:56

Багаторазові переноси британцем дати поєдинку з українцем призвели до хаосу в графіку захисту Олександром здобутих до того чемпіонських поясів. Український професійний боксер Олександр Усик може втратити титул абсолютного чемпіона. Про це пише Al Jazee...