"Це був чудовий час": Співачка Оксана Муха розповіла, як ворожила в ніч на Андрія

День Андрія Первозванного щороку відзначають 13 грудня. У народі вірять, що ніч на Андрія є чарівною, і часто вдаються до гадань. Співачка Оксана Муха розповіла, як ворожила в юності, передають Патріоти України.

Незаміжні дівчата, які прагнуть зазирнути в майбутнє, вірять, що в ніч на Андрія можуть отримати відповіді на найзаповітніші бажання. Вони збираються компаніями та разом гадають.

Як ворожила Оксана Муха

Переможниця "Голосу країни" з усмішкою пригадує той час: "Це був чудовий час юності, коли вірила в дива, у всі знаки, ворожіння".

"Ми з дівчатами ввечері бігали вулицею, зупиняли чоловіків, запитували, як їх звати та записували на листочку. А наступного року перевіряли, чи повторилося ім'я", – пригадала співачка.

Також дівчата записували бажання на папері, підпалювали його й дивилися на стіні, яка буде тінь від вогню. Тінь на стіні нібито передбачувала майбутнє:

  • птах – до великих змін у житті;
  • кішка – до романтичних стосунків;
  • хрест – до хвороби і нещастя;
  • гора – до самотності;
  • ворота – до гостей;
  • дерево – до багатства і добробуту.

Коли "пластувала" (була членом скаутської організації "Пласт" – ред.), то разом з іншими дівчатами збиралися в великому залі. Кожна дівчина знімала по одному чоботу і ставили їх в ряд. Останній чобіт переставляли наперед і, чий чобіт перший "дійде" до дверей, та дівчина першою вийде заміж,
– поділилася артистка.

"Цікаво було. Це дуже гарні українські традиції. Шкода, що зараз вони не такі популярні серед молоді, як були колись", – підсумувала Оксана.

Джерело: 24 канал

Що скаже на це її матуся?: 16-річна дочка Ольги Фреймут показала груди у відвертому вбранні (фото)

неділя, 5 лютий 2023, 13:14

Дочка української телеведучої Ольги Фреймут у свої 16 років не соромиться демонструвати пишні форми. Дівчина часто постить відверті знімки, за що отримує наганяй від користувачів мережі, зазначають Патріоти України. Цього разу вона поділилася з фоловер...

"Просто жах": 17-річна Маша Полякова потрапила в "еротичний" скандал

неділя, 5 лютий 2023, 11:05

17-річна дочка української співачки Олі Полякової - Маша - опублікувала фото з Лондона, де вона сидить в одному із закладів і їсть десерт у вигляді чоловічого статевого органу, передають Патріоти України. Незважаючи на те, що дівчина спробувала зобрази...