"Це досить емоційний момент у житті кожної людини": Ахтем Сеітаблаєв розлучається з дружиною після 8 років шлюбу

Популярний український актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв, який нещодавно видав старшу дочку заміж, розповів про свій статус холостяка. Він зізнався, що розлучається з дружиною, кінопродюсером і президентом Міжнародного Київського кінофестивалю "Молодість" - Іванною Дядюрою. Про це повідомляє програма "Зірковий шлях", передають Патріоти України.

За його словами, це непростий момент у його житті. Він намагається не розкривати причини розставання, лише заявив, що у нього "закінчилися почуття".

"Це досить емоційний момент у житті кожної людини. Непростий момент. Особливо, коли до цього мають відношення діти. Ніколи не можеш бути готовим, коли ти відчуваєш ... Я сподіваюся, ми залишимося добрими друзями. І так само будемо тримати в полі зору один одного і при необхідності допомагати", - зазначив режисер.Відзначимо, що Ахтем і Іванна були в шлюбі майже 10 років, вони зіграли весілля у 2013 році в Судаку (Крим, — ). У них підростає дочка. Також відомо, що в Ахтема є троє дітей від першої дружини. Чоловік підтримує стосунки зі старшими спадкоємцями.

Ахтем Сеітаблаєв: творчий шлях

Ахтем Сеітаблаєв народився 11-го грудня 1972 року поблизу Ташкента. Він на початку 90-х переїхав до Криму, де довгий час жив. У 2003 році дебютував у кінематографі, зігравши роль в українській драматичній стрічці Олеся Саніна "Мамай", і був другим режисером. Він зняв наступні картини: "Кіборги", "Хайтарма", "Захар Беркут", "Доброволець" та інші.

Потрібна операція: Донька переможця шоу "Голос країни" Романа Сасанчина захворіла

неділя, 29 травень 2022, 12:15

Донька переможця шоу "Голос. Діти" та "Голос країни" Романа Сасанчина захворіла. Елізабет, якій через два дні виповниться п'ять місяців, знадобилася медична допомога. Про проблеми дівчинки зі здоров'ям повідомила її мати Іванна, передають Патріоти Укра...

Дзідзьо став жертвою свого двійника - співак потрапив у гучний скандал з виступом на "мажорному" весіллі

неділя, 29 травень 2022, 9:28

Український співак Дзідзьо розповів, що разом з Павлом Зібровим став жертвою дезінформації. Один з луцьких бізнесменів влаштував велике весільне гуляння під час війни. На свято були запрошені двійники відомих українських артистів-Павла Зіброва та Михай...