"Це його дуже ранило": Колишній охоронець Майкла Джексона назвав справжню причину його пластичних операцій

Американський співак Майкл Джексон неодноразово робив пластичні операції, аби, за його словами, вдосконалити своє обличчя. Проте нещодавно його колишній охоронець Метт Фіддес вперше розповів, що саме стало причиною для першої зміни зовнішності. Виявилося, що це через образи рідних, передають Патріоти України.

"Раніше родина Майкла часто дражнила його через розмір носа. Його називали "великий ніс" і таке інше. Він говорив, що його батько найбільше ображав і казав так: "Ти отримав це не від мене, ти отримав це від своєї матері", ці слова дуже ранили Майкла", - розповів чоловік у подкасті "The Stephen Sully Study".

Тому 1979 році Майкл зробив першу ринопластику, аби зупинити знущання батька. Також у співака була травма носа, тому операція вирішила дві проблеми Джексона, про що охоронець розповів так:

"Майкл танцював у середньому близько трьох годин на день. На одному з етапів він робив 50 обертань поспіль і впав. В результаті, він зламав собі ніс і побачив у цьому прекрасну можливість, поки він перебував під наркозом, просто зменшити його".

Чоловік додав, що потім у артиса було багато хірургічних втручань і він навіть не може згадати їхню точну кількість. "Я не знаю, скільки операцій йому зробили. Я не обговорював із ним детально. Тоді про пластичну хірургію або ботокс ми не могли говорити. Йому доводилося підтримувати цей імідж, тому що за ним стояли звукозаписні компанії, які платили мільярди", – сказав Фіддес.

Що відомо про Майкла Джексона

Майкл Джексон з дитинства любив співати, а вже у 12 років виступав в дитячій групі "П'ятірка Джексонів" разом з братами. Потім він здобув шалену популярність завдяки хітам "Billie Jean", "Beat It" та іншим пісням.

Джексон володар багатьох престижних нагород, зокрема мав 13 премій "Греммі". На жаль, 25 червня 2009 року Майкл раптово помер через зупинку серця. Чоловіку було 50 років.

"Відійшов у вічність": Помер відомий український актор

четвер, 18 квітень 2024, 18:50

Помер відомий український актор театру Петро Нікітін. Сумну звістку повідомили колеги артиста на офіційній сторінці у Facebook Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, де він працював останні роки свого життя, передають Патріо...

"Мене вивертає взагалі від цієї теми": Зірка українських серіалів розказала, як попрощалась з російськими колегами після вторгнення

четвер, 18 квітень 2024, 16:45

Після початку повномасштабного вторгнення росіян українська акторка театру та кіно Ольга Гришина одразу повидаляла з соцмереж усіх своїх російських колег по цеху і припинила спілкування з ними. Про це акторка розповіла в інтерв'ю "Главкому", передають ...