"Це мінне поле": Коля Сєрга різко звернувся до українців на тлі скандалу з Безуглою, яка розкритикувала Залужного

Це мінне поле. Коля Сєрга різко звернувся до українців на тлі скандалу з Безуглою, яка розкритикувала Залужного

Відомий український співак і телеведучий Коля Сєрга, який після 24 лютого поповнив лави ЗСУ, а нині очолює "Культурний десант", прокоментував скандальні заяви заступниці голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Мар’яни Безуглої, передають Патріоти України.

Вона накинулася з критикою на Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, зібравшись відправити його у відставку. Музикант тим часом розкритикував дії самої народної депутатки від "Слуги народу", яка, на його думку, своєю інформацією та публічною комунікацією з генералом "ментально ґвалтує людей".

Сєрга зауважив, що "джерело забудеться, а інформація залишиться", тож закликав українців ретельно фільтрувати весь новиннєвий контент, які вони споживають. Відповідне відео зі зверненням зірки-військового до співвітчизників було оприлюднено на його сторінці в Instagram.

"Зрада починається з нас. З моменту, коли ми починаємо засуджувати дії тих людей, на рішеннях яких все тримається. Президента і Головнокомандувача воюючої країни. Ми не маємо право робити це публічно, в нас немає повноважень і інформації аналізувати їх дії. Зрада починається з моменту, коли ми починаємо ділитися інформацією, яка викликає в нас сильні емоції, але справжність якої ми не можемо перевірити. "Міська божевільна" – один з найнебезпечніших архетипів в публічній площині. Особливо, коли вона є представником офіційних структур. Тому що її будуть цитувати, рефлексувати з її повідомлень та сміятися з неї", – зазначив у описі під відео артист.

Сєрга звинувачує Безуглу за те, що всі свої звинувачення вона винесла в публічну площину, хоча мала можливість напряму комунікувати з людьми, які ухвалюють важливі державні рішення. Ба більше, депутатка має офіційні можливості, які дозволяють їй самостійно впливати на всі хвилюючі її питання, зокрема і питання оборони країни.

"Але комунікація обрана через публічну площину. Для чого? Головком має вийти із запереченням? Як ви собі уявляєте це заперечення? Вона розуміє, що він не вийде. Не буде ні заперечувати, ні реагувати. І, користуючись цим, починає накидати полотна зі звинуваченнями, знеціненнями і поругами... Майже з кожним її виходом в публічну площину відчуття, що нас ментально ґвалтують", – зауважив Сєрга.

На думку артиста, за схожою схемою працює і російська пропаганда, адже так дуже легко керувати масами. Саме тому він закликав українців, які живуть в умовах "інформаційної радіації", бути особливо пильними: вмикати критичне мислення та вимикати емоції, коли зʼявляються подібні публікації.

"Нас може врятувати тільки освіта і критичне мислення. Інакше ми будемо розірвані хороводом емоцій, який водять ті, хто розуміє це краще за нас. Росія – держава, побудована на вадах. Тому вони знають про вади все і знають, як грати на вадах інших. І суспільства, і окремих особистостей. Ми бачимо, скільки агентів щоденно затримує СБУ по всій Україні. А скільки агентів там, де до них дуже складно дотягнутися? І ці агенти впливають на тих, хто навіть не здогадується, що в цей момент відпрацьовує "методичку ФСБ". Обережне натискання на вади – і все, людину вже одержимо несе емоція. Інформаційний простір України зараз схожий з мінним полем. Будьте саперами, уважно аналізуйте кожен крок і не йдіть туди, де це здається найбільш привабливим", – резюмував співак.

"Очевидно, навіщо Путін пішов танками": Дочка путініста Володимира Машкова показала свій приїзд до Києва

понеділок, 26 лютий 2024, 9:09

Російська акторка Марія Машкова, яка здобула популярність після зйомок у серіалі "Не родись вродливою", до повномасштабного вторгнення неодноразово приїжджала в Україну. . Так, за кілька місяців до вторгнення вона відвідала Київ. У річницю повномасшта...

Фанати Путіна її клянуть, але... Алла Пугачова продовжує заробляти на хейтерах з Росії

неділя, 25 лютий 2024, 6:53

Новий альбом 74-річної Алли Пугачової під назвою PS вийде на стрімінгових майданчиках 1 березня. Про це повідомив один з російських телеграм-каналів із посиланням на саунд-продюсера співачки Анатолія Лопатіна, передають Патріоти України. . За його сло...