"Це наше спільне рішення": Микита Добринін прокоментував розрив із Дашею Квітковою

Зірка шоу "Холостяк-9" Даша Квіткова та телеведучий Микита Добринін вирішили розлучитися після 2,5 років шлюбу. Про рішення пари першою заявила Даша в інтерв'ю Маші Єфросиніній. Блогерка докладно розповіла про кризу у їхньому шлюбі. Добринін у свою чергу прокоментував слова своєї ще дружини та матері їхнього однорічного сина, передають Патріоти України.

"Щодо інтерв'ю, яке вийшло сьогодні, можу тільки додати, що бути зараз окремо - це наше спільне рішення. І це життя, нічого критичного не відбулося. Вірю, що цей етап ми зможемо пройти гідно", - висловився Добринін.

Даша Квіткова приголомшила шанувальників новиною про розлучення зі своїм чоловіком. Ця пара здавалася ідеальною в очах тисяч шанувальників. Проте за словами блогерки їхнє сімейне життя зазнало краху.

Даша уточнила, що роз'їхалася з Микитою Добриніним. Тепер молода мама живе разом із сином Левом у будинку, який купувала разом із чоловіком.

"Ми з Микитою вже десь, мені здається, 1,5 тижня не живемо разом. Він не зник повністю, у нас є дитина. Але між нами зараз тільки батьківські стосунки. Ми роз'їхалися. Він поїхав з дому, де ми жили разом . Взагалі це було таке рішення обох, але першою на розмову вийшла я. Але він мене підтримав. Він бачив і відчував те саме, що і я", - повідомила Даша.

За словами Квіткової, причиною їхнього розриву стала перенасиченість один одним. Пара проводила 24/7 разом. Їхні стосунки вибудовувалися дуже стрімко, вони віддавали себе один одному і, нарешті, зрозуміли, що настав час зупинитися.

"В якийсь момент ми зрозуміли, що, по-перше, ми дуже перенаситилися один одним, а по-друге, у нас стала дуже різна швидкість. Я лечу попереду всієї планети, я пру, а у нього трохи інша швидкість і це нам також заважає у відносинах. На тлі цього ми, можливо, один одного морально задушили", - розповіла Даша в інтерв'ю Маші Єфросініній.

Квіткова розповіла, що Добриніну не подобалося, що багато працює. Основна причина розбіжностей була саме у цьому. У парі не було аб'юзу та зрад. Зараз вони обидва відвідують психолога, щоб зберегти стосунки як батьки свого сина та не травмувати дитину своїм розлученням.

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...

Відомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...