"Це не було насильство?": Маша Єфросиніна вперше розповіла про жахливий перший секс

Українська телеведуча Маша Єфросиніна в програмі "Дорослі дівчатка" розповіла, що її сексуальне життя почалося з петтінгу, зазначають Патріоти України.

Багато років тому вона зустрічалася з хлопцем Миколою, з яким у них було божевільне кохання. Одного разу він приніс їй книжечку, і сказав, що вони будуть пробувати все, що там намальовано.

За словами Маші, петтінг їй дуже сподобався. Але тоді займатися сексом вона не зважилася, бо була досить консервативною.

"Я думала, що цноту потрібно берегти до шлюбу", - зізналася Єфросиніна. Також вона розповіла, що через кілька років у неї стався перший секс, але з іншим чоловіком. Тоді їй зовсім не сподобалося.

"Мій перший секс - це був повний жах! Я навіть згадувати про нього не хочу. Він огидний, жахливий, заподіяв мені багато болю і страждань. Я досі не можу наважитися на те, щоб про нього сказати", - додала телеведуча.

Співачка Оля Полякова запитала у Маші, чи не було це насильство. Але Єфросиніна відмовилася відповідати на це питання.

Вниз головою: Соліст Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени просто під час концерту

понеділок, 5 червень 2023, 19:30

Фронтмен українського колективу Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени вниз головою просто під час концерту, передають Патріоти України. Під час виконання приспіву Савлєпов сперся на одне коліно біля краю сцени. Однак співак не втримав рівновагу та...

Цинізму не позичати! Путіністка Наташа Корольова заявила, що сумує за Києвом

понеділок, 5 червень 2023, 17:43

Співачка Наташа Корольова, яка народилася і виросла в Києві, але в 17 років поїхала в Росію будувати свою кар'єру, висловилася про свою малу батьківщину, передають Патріоти України. "На жаль, я давно вже не в'їзна до Києва, тому що давно мене закрили, ...