"Це не люди навіть. Їх не можна назвати людьми. Унітази вони крадуть": Фагот різко висловився про окупантів-мародерів

Лідер групи ТНМК Олег Михайлюта (Фагот), який у лавах тероборони захищає Київ від російських загарбників, різко висловився про окупантів-мародерів. Залишаючи свої позиції в районі Ірпеня, Бучі, Гостомеля, орки знищують інфраструктуру мирних міст, грабують будинки. Тягнуть все, що трапляється під руку, навіть виривають унітази, знімають килими, забирають побутову техніку та одяг, передають Патріоти України.

«Ми теоретично думали, що протистояння якесь буде, але те, що воно буде таким по всій країні: з обстрілами, знищенням, геноцидом мирного населення. Те, що ці падлюки бомбитимуть пологові будинки, розстрілюватимуть на місці людей, які просто стоять у черги за волонтерською допомогою…», — сказав Фагот у коментарі програмі «Зірковий шлях» (канал «Україна»).

Музикант дивується, як можна домовлятися з такими людьми, без честі, совісті та гідності. «Вони зараз виходять у передмісті Києва грабувати та мародерити. Коли я дізнався, що вони унітази виривають і крадуть… вивозять до себе. Килими… Уявляєте собі рівень цих людей? Це не люди навіть. Їх не можна назвати людьми. Унітази вони крадуть! І коли ти це усвідомлюєш, ти думаєш: з ким там взагалі можна домовлятися, про що можна розмовляти. Їх не повинно бути апріорі. Їх треба знищити… Вони вбивають громадянське населення і крадуть унітази», — сказав Михайлюта.

Потап нецензурно прокоментував новий хіт експідопічної Наді Дорофєєвої (відео)

понеділок, 24 червень 2024, 22:00

Кримчанка показала, які емоції викликала її нова пісня "Хартбіт" та відеоробата на неї, яка за лічені дні стала в ТОП популярних. . Співачка Надя Дорофєєва, яка чотири дні тому презентувала нову пісню "Хартбіт", котра за лічені дні зайняла перші сходи...

"Був як палаюча зірка": На фронті загинув відомий хореограф, який славився співпрацею з Іриною Білик та іншими зірками

понеділок, 24 червень 2024, 17:30

Український хореограф і захисник України Антон Смецький помер, передають Патріоти України. Сумну звістку про загибель Героя повідомила представниця Корпусу Військових Капеланів ХСП Оксана Мищишин на своїй Facebook-сторінці. Про причини трагедії поки не...