
Ексдружина Володимира Остапчука, блогерка Христина Горняк повернулася до України, передають Патріоти України
Як відомо, раніше нотаріусиня переїхала до Австрії та постійно жила на дві країни. Втім, нещодавно Христина прийняла відповідальне рішення повернутися на Батьківщину. Вже у Києві Горняк провела благодійний захід, на якому пояснила свої причини такого переїзду. Зокрема, блогерка зізналася, що однією з причин стало бажання будувати стосунки саме з українцем.
"Це один з моментів, чому я вирішила більше не жити на дві країни, а повернутися. Тому що я дуже хочу, щоб моє кохання на все життя було саме з України", - розповіла Христина в програмі "Люкс ФМ".
Водночас блогерка не виключає, що одного разу може опинитися головною героїнею нового сезону "Холостячки". Втім, Христина додає, що саме зараз не налаштована йти на такі шоу, на це їй треба час. І зазначає, що зараз ходить на побачення.
"Мені пишуть про це (участь у проєкті "Холостячка" - прим. ред.) щодня мої підписники. Знаєте, можливо б і пішла, але зараз не на часі. Гадаю, що зараз наші класні хлопці-герої на фронті, а після подивимося. "Холостяк" ще так, але "Холостячка" ще, думаю, згодом. На побачення ходжу", - інтригує Горняк.
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...