"Це просто шматок металу": Горуна готовий продати медаль Олімпіади-2020 заради допомоги ЗСУ

Український каратист Станіслав Горуна заявив про готовність продати бронзову медаль Олімпіади-2020 в Токіо, щоб допомогти Збройним силам України, передають Патріоти України.

"Чи готовий продати медаль для допомоги армії? Звичайно. Я просто не знаю як це оформити. Якщо хтось хоче придбати - будь ласка, звертайтеся. Медаль - це просто шматок металу", - сказав Горунав інтерв'ю Fanday.net. 33-річний львів'янин від початку війни вступив до лав Збройних сил України, аби захищати країну від російських окупантів.

"Я у Львові в листопаді 2019 року підписав контракт із ЗСУ. І я завжди представляв ЗСУ на змаганнях. Тому, коли це все почалося, мені зателефонували з військової частини о 5 ранку. Я швидко зібрався і поїхав до частини для отримання інструкцій щодо подальших дій. Від першого дня нам видали зброю та розповіли, що кожен має робити. Зараз я перебуваю в тій частині.

Ранок розпочинається із шикування. Командування перевіряє чи всі на місцях, після чого розставляють наряди. Ми перебуваємо у військовій частині і патрулюємо по периметру, вступаємо у добові наряди. Добу стоїмо, а потім відпускають на добу додому виспатися.

Чи можуть згодом відправити на передову? Звичайно! Ми зараз самі собі не належимо. Ми підпорядковуємося старшим офіцерам, які володіють певною оперативною інформацією і ухвалюють рішення. Я звичайний солдат. Що скажуть, то й буду робити", - розповів каратист.

Розлученому Нікіті Добриніну приписують роман з відомою українською блогеркою

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:30

Після церемонії нагородження музичної премії МУЗВАР, яка відзначила українських артистів та стала першою вагомою світською подією під час війни, телеведучого Нікіту Добриніна запідозрили у новому романі. Він зявився на червоному хіднику під руку з відо...

Андрій Данилко відзначає 50-рчний ювілей: Як нещасне кохання трансформувалось у Вєрку Сердючку, що напророчила артисту Пугачова і чого соромилися рідні артиста

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:34

Рівно 50 років тому, 2 жовтня 1973-го, у родині Михайла та Світлани Данилків народився син Андрій. Сьогодні його імʼя відоме кожному українцю, а його образ Вєрки Сердючки став популярним далеко за межами рідної країни та полюбився багатомільйонній армі...