"Це руйнівний клімат. Це реально руйнує": Сосо Павліашвілі публічно зізнався у зрадах першій дружині та попросив у Бога пробачення

Відомий грузинський і російський співак Сосо Павліашвілі публічно зізнався в тому, що він зраджував своїй першій дружині, піаністці Ніно Учанейшвілі, з якою познайомився ще коли навчався в консерваторії. Знаменитість визнає, що вчинив неправильно, і звинувачує себе за це, передають Патріоти України.

Відповідну заяву він зробив у програмі "Доля людини". До речі, Сосо Павліашвілі був одружений з Ніно близько 18 років. Коли Сосо був на піку своєї популярності, він часто гастролював та виступав у Москві. Телеведучий поцікавився у співака, як він намагався зберегти сім'ю, коли в нього було так багато жіночої уваги.

"Це руйнівний клімат. Це реально руйнує. Зрада — це зрада. Я зраджував Ніно, я це усвідомлюю і завжди прошу у бога вибачення за той біль, який я завдавав їй. Я як чоловік це визнаю. Я був винний. До мене величезна кількість красивих жінок ставилися з теплотою та інтересом", - сказав Сосо Павліашвілі.Співак зазначив, що Ніно не могла тоді переїхати до нього до Москви, оскільки в неї хворіла мати. Також, вона не прагнула стати знаменитою як Сосо, який поїхав підкорювати столицю. Згодом вони почали віддалятися.

"Так склалося, що ми віддалилися. Я сумував, у нас була велика прихильність до сина. Він приїжджав до мене, а потім відправляв до мами. З 15 років, я його взагалі забрав до себе", – сказав артист.Але, незважаючи на це, він зберіг дружні стосунки з Ніно. І тепер, коли його ексдружина приїжджає до Москви до сина, вона зупиняється у Павліашвілі. Телеведучий поцікавився у знаменитості, що було в Ніно Учанейшвілі, що могло його "зачепити".

"Вона була дуже доброю. З подружками вони були яскравими, емоційними і на очах. І з ними можна було дружити, вони були безмежно ерудовані, з почуттям гумору і мені це дуже подобалося. Вони були модними тбіліськими дівчатками", – згадує Сосо.

У 2020 році естрадний артист повінчався з бек-вокалісткою гурту "Мироні" Іриною Патлах. Вони виховують двох доньок.

Коротко про знаменитість:

  • Сосо Павліашвілі – 57-річний радянський, грузинський та російський естрадний співак, композитор. Родом із Тбілісі (Грузія). Коли служив у армії, долучився до естради. Після демобілізації, у віці 24 років, почав співати. Був учасником "Іверії". З 90-х почав випускати сольні альбоми.

Ненависть до Пугачової і Галкіна в РФ досягла апогею: Примадонну хочуть позбавити громадянства за антивоєнну позицію

субота, 28 травень 2022, 11:22

Російська співачка і прихильниця Путіна Вікторія Циганова запропонувала позбавити Аллу Пугачову громадянства за те, що вона засудила війну в Україні. За її словами, Примадонна ніколи не прославляла Росію в своїх піснях, передають Патріоти України. "Алл...

"А якого біса в нього досі працює телефон?": Екс-командувач військ США в Європі назвав головні помилки Росії у війні проти України

субота, 28 травень 2022, 6:07

Планування ведення війни проти України в Росії здійснювалося на любительському рівні. Так, поразки окупантів стали наслідком багатьох помилок. Про це розповів командувач військ США в Європі в 2014-2017 роках генерал Бен Годжес в інтерв'ю для марафону "...