Це справжній успіх: Королева Йорданії Ранія з’явилася на публіці у сорочці українського бренду (фото)

Королева Йорданії Ранія аль-Абдулла обрала сорочка українського бренду BEVZA під час першого офіційного візиту у 2022 році. Вона прибула до міста Аль-Сальт, щоб провести зустріч із молодіжними ініціативами та культурними організаціями, інформують Патріоти України.

Королева з'явилася на публіці у стильному casual-образі – вовняному пальто-сорочці білого кольору від бренду українського дизайнера Світлани Бевзи, доповнивши аутфіт темно-синіми джинсами та чорними кросівками.

Пальто-сорочку з осінньо-зимової колекції BEVZA доповнює знакова деталь – трикутник на місці кишені, що уособлює традиційну українську хустку. Вартість такого пальта, згідно з інформацією на офіційному сайті бренду, становить 624 євро.


"Заробляла я багато, але...": Оля Полякова розповіла, куди напередодні війни витратила усі заощадження

субота, 28 травень 2022, 13:50

У новому випуску програми Дорослі дівчата з Машею Єфросініною співачка зізналася, що залишилася без фінансової подушки. Вона повідомила, що до початку війни Росії проти України вони з чоловіком добре заробляли, але в результаті залишилися без грошей, п...

Ненависть до Пугачової і Галкіна в РФ досягла апогею: Примадонну хочуть позбавити громадянства за антивоєнну позицію

субота, 28 травень 2022, 11:22

Російська співачка і прихильниця Путіна Вікторія Циганова запропонувала позбавити Аллу Пугачову громадянства за те, що вона засудила війну в Україні. За її словами, Примадонна ніколи не прославляла Росію в своїх піснях, передають Патріоти України. "Алл...