"Це страшний материнський біль": Ольга Сумська розплакалася, розповідаючи про московських онуків

Народна артистка України, акторка Ольга Сумська під час повномасштабної війни в Україні переживає дуже особисту трагедію - її старша донька, акторка Антоніна Паперна, та двоє її дітей живуть в країні-агресорі, через що спілкування Сумської з рідними людьми стало дуже натягнутим.

Ольгу не примушують відповідати за вчинки її дитини, проте її позицією щодо цієї сімейної драми дуже цікавляться. В інтерв'ю для українського каналу Дом вона розповіла, як зараз спілкується з донькою та онуками.

Через те, що в рф всі розмови прослуховуються, акторка не може поговорити з Тонею так, як того хочеться. "Я завжди намагаюся знайти слова, щоб якось пояснити цю ситуацію. І я не знаходжу їх, тому що це страшний материнський біль. Я просто дивлюся на онуків, як вони ростуть", - зі сльозами на очах розповіла Сумська

Проте акторка не залишає спроб долучити онуків до української культури. Вона зізнається: в цьому чимало їй допомагає няня дітей - жінка з Харкова.

"Я їм читаю українські казки. У них няня з Харкова. Вона теж читає. Так що ми надолужуємо хоча б так", - розповідає Ольга Сумська.

Нагадаємо, Антоніна Паперна, старша донька Ольги Сумської, одружена з російським актором Володимиром Ягличем. Разом пара виховує двох дітей. Паперна мовчить про війну в Україні з побоювань за життя та благополуччя.

Втік уже давно? ЗМІ розкрили, як та коли насправді 34-річний Руслан Ханумак виїхав з України під час війни

вівторок, 16 липень 2024, 17:30

Стало відомо, як та коли український ведучий та актор Руслан Ханумак насправді виїхав з України під час війни, передають Патріоти України. Як повідомляє "УП" із посиланням на власні джерела, шоумен покинув країну задовго до того, як повідомив про це пу...

Ада Роговцева відзначає своє 87-річчя. Вітаємо культову українську актрису, патріотку та волонтерку

вівторок, 16 липень 2024, 13:59

Легендарна українська акторка Ада Роговцева за свої 87 років життя, які святкує 16 липня, пережила чимало речей: від смерті коханого, з яким познайомилася в університеті, до втрати сина через онкологію. Але попри важкі випробування долі, вона не опуска...