"Цілий день можу провести в іншому тілі": "Одеська барбі" розповіла, що володіє надприродними здібностями

"Одеська барбі" Валерія Лук'янова стала популярною завдяки своїй незвичайній зовнішності. Багато шанувальників впевнені, що вона змінила свою зовнішність за допомогою пластичної хірургії, а для ретуші знімків використовує фотошоп. При цьому сама Валерія заперечує такі звинувачення на свою адресу, зазначають Патріоти України.

В одній з програм Лук'янова зізналася, що робила маммопластику, але ребра вона не видаляла і не робила ніяких операцій на обличчі. Така незвичайна зовнішність привела до того, що Валерія стала досить популярною в соціальних мережах. Зараз вона зважилася розповісти про те, що володіє надприродними здібностями.

"Я з давнього графського роду. З дитинства бачила різних духів, тонкий світ. Я - медіум. А ще я дуже часто виходжу в астрал, в свої паралельні життя. Цілий день можу провести в іншому тілі", - розповіла Валерія в програмі "Віпи і Топи".

Зірковий американський актор Алек Болдвін зобов'язаний виплачувати кошти синові вбитої ним українки

вівторок, 6 червень 2023, 0:55

Між родиною вбитої українки Галини Гатчінс та американським актором Алеком Болдвіном підписано мирний договір. Про це повідомляє BBC. . Зокрема, суд США ухвалив рішення за позовом чоловікаМетью Гатчінса проти зірки кіно. Як відомо, ще у жовтні 2022 ро...

Вниз головою: Соліст Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени просто під час концерту

понеділок, 5 червень 2023, 19:30

Фронтмен українського колективу Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени вниз головою просто під час концерту, передають Патріоти України. Під час виконання приспіву Савлєпов сперся на одне коліно біля краю сцени. Однак співак не втримав рівновагу та...