Творять дива! Злата Огнєвіч розповіла про п'ять "ритуалів краси", які доступні кожній дівчині

Злата Огнєвіч - популярна співачка і просто чарівна жінка, яка у свої 38 років виглядає як молоді дівчина, адже має певні ритуали догляду за собою, передають Патріоти України з посиланням на Instagram-допис артистки.

Які правила краси має Злата Огнєвіч

Злата має чудовий вигляд та фігуру, і все це завдяки тому, що вона ретельно слідкує за своїм здоров’ям, раціоном, режимом, займається спортом кілька разів на тиждень не лише заради фігури, а й заради здоров’я. У 38 років співачка має чудовий вигляд. Вона мініатюрна, струнка, має гарний стан шкіри та волосся. Але все це результати її роботи над собою, як фізичної, так і ментальної.

Кожна жінка має власні секрети краси та збереження молодості, і повірте, немає універсального рецепта, кожен обирає для себе свої дієві методи та ритуали. Наприклад, для Злати важливо правильно розпочати свій день і запустити важливі процеси з самого ранку.

5 правил корисного ранку та краси від Злати

  • день починається з масажу обличчя та живлення шкіри
  • корисний сніданок. Наприклад, це зелений смузі з яблука, лимону, ківі та селери
  • прийом вітамінів
  • медитація. Дозволяє очистити свідомість від зайвого та негативу
  • планування дня. Дозволяє розподілити час на себе те роботу.

Значно схуд: Зірка "Ліги сміху", який отримав важке поранення на фронті, показав фото в кріслі колісному

неділя, 26 травень 2024, 12:28

Гуморист та зірка "Ліги сміху", Віктор Розовий вперше показав себе у повний зріст після перенесення операції через ускладнене осколкове поранення голови. Нині він пересувається у кріслі колісному. Чоловік воював в складі 3-ї окремої штурмової бригади н...

"Я ошукана людина": Відомий автор пісень шокував, як припинив отримувати виплати за свої хіти

неділя, 26 травень 2024, 9:40

Український автор хітів, народний артист України Юрій Рибчинський, який славиться співпрацею з багатьма зірками, розповів про свої доходи. Так, в інтерв'ю для YouTube-проєкту ТСН.ua "Наодинці" поет зізнається, що його джерелом прибутку є роялті з пісен...