"Ти дура, просто дура": MAMARIKA звернулася до мовчунки Регіни Тодоренко

Відома українська співачка MAMARIKA прокоментувала позицію мовчунки-одеситки Регіни Тодоренко. Екс-ведуча шоу "Орел і решка" за п'ять місяців жодного разу не сказала про війну в Україні. Замість цього вона продовжує наповнювати свій блог розважальним контентом, передають Патріоти України.

MAMARIKA дала інтерв'ю YouTube-каналу Аліни Доротюк, де сказала наступне: "Ти особистість або хто? Це тупо і дивно у нас час таке говорити. Твоя сім'я живе в Одесі. Я знаю її батьків. Це маразм. Це дно. Я обурена і дуже сподіваюся, що наші люди нарешті побачать, хто на що здатний. Ти дурна, просто дурна. Ні з ким говорити".

Також українська знаменитість зазначила, що для Регіни дорога в Україну закрита назавжди. "Не дай Бог на цю землю твоя нога ступить. Вона буде тобі обпалювати ноги. І твої діти, і твої чоловіки і ти - сидите там", - резюмувала зірка.

Кінець благодійної місії: Джамала залишила польські Танці з зірками. Відео останнього виступу

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:48

На кожному виступі артистки у прямому ефірі збирали кошти для постраждалих від війни українців. Українська співачка Джамала після шостого випуску Танців з зірками залишила проект. Про це повідомляється в Instagram. Так, останнім танцем артистки та її п...

Ада Роговцева розплакалася, обіймаючи звільненого з полону Михайла Діанова. Зворушливе фото

понеділок, 3 жовтень 2022, 18:28

Звільнений з російського полону морський піхотинець Михайло Діанов відвідав театральну виставу під назвою "Схоже на щастя", в якій грає легендарна українська актриса Ада Роговцева. Після виступу артистка підійшла до захисника "Азовсталі" і міцно обняла...