"Ти моя сила": Усик зворушливо привітав дружину з річницею весілля

Олександр Усик з дружиною Катериною

Український боксер Олександр Усик 25 вересня відзначає 13-ту річницю шлюбу. Історія його кохання з Катериною почалася ще під час навчання.

Усик: Світло моїх очей

Олександр зворушливо привітав свою дружину з сімейним святом. Він опублікував пост з теплими словами та поділився романтичними світлинами.

Кохаю тебе , світло моїх очей. Я дякую тобі за кожну секунду нашого життя. Ти моя сила, – написав Олександр.

Олександр разом з Катериною / Фото з інстаграму Усика

Пара святкує річницю весілля / Фото з інстаграму боксера

Познайомилися Олександр і Катерина ще в школі. Весілля вони справили у 2009 році вже після того, як на світ з'явилася їхня перша дитина. Зараз у закоханих троє дітей: дочка Єлизавета і сини Кирило і Михайло.

Щасливе подружжя / Фото з інстаграму Олександра

Олександр зворушливо привітав дружину / Фото з інстаграму Усика

Олександр разом з Катериною / Фото з інстаграму боксера

Співак та офіцер ЗСУ Женя Галич заявив, що його дратує пісня "Фортеця Бахмут"

четвер, 28 вересень 2023, 16:22

Соліст гурту O.Torvald Женя Галич, який служить у ЗСУ, висловився про "байрактарщину" - пісні, у яких артисти спекулюють темою війни. Він зазначив, що не любить таку творчість. Окрім цього, офіцер висловився про пісню "Фортеця Бахмут", яку виконав гурт...

Друге розлучення найміцнішого українця стало дуже буремним: Майже колишня дружина потягнула "слугу" Вірастюка до суду, бо той "ховає гроші на дітей"

четвер, 28 вересень 2023, 15:55

Народний депутат від «Слуги народу» Василь Вірастюк розлучається з другою дружиною Інною, з якою у них народилося двоє синів. Поки Печерський райсуд дав подружжю два місяці на примирення, дружина Вірастюка вже стягує з обранця аліменти. Про це йдеться ...