У Брітні Спірс знайшли рідкісне психічне захворювання

Останнім часом американська співачка Брітні Спірс дуже дивно поводиться, що неодноразово викликало побоювання у її шанувальників щодо її стану здоров'я, передають Патріоти України.

Група захисту здоров'я "Akathisia Alliance for Education and Research" також звернула увагу на дивну поведінку артистки, в тому числі і її танці в соціальній мережі Instagram, і припустила, що у Брітні може бути рідкісне психічне захворювання. Так, на думку групи, у Спірс акатизія - захворювання, яке викликає бажання постійно рухатися.

Відзначається, що дане психічне захворювання може бути спровоковано прийомом спеціальних лікарських препаратів, які свого часу вживала співачка, перебуваючи на лікуванні в психлікарні. Крім того, дослідницька група пояснила, що акатизія провокує не тільки зверхвисокий рівень занепокоєння і напруги, але і може привести до самогубства.

"Перепробувала все": Важкохвора Катерина Тишкевич розкрила подробиці свого лікування

понеділок, 15 квітень 2024, 14:30

Українська акторка Катерина Тишкевич розкрила нові подробиці свого лікування від тяжкої хвороби, передають Патріоти України. У своєму Instagram артистка поділилася, що пішла на прийом до нового невролога. Лікар зазначив, що в Катерини дійсно складно си...

Монарші негаразди по-данськи: Королева Мері підігріла чутки про велику сварку з королем Фредеріком, - британські ЗМІ

понеділок, 15 квітень 2024, 9:40

Рівно за місяць, 14 травня, король Данії Фредерік і його дружина, королева Мері, відзначать 20-ту річницю весілля. Однак останнім часом подружжя уникає спільних появ на публіці після того, як у листопаді минулого року монарх спровокував чутки про роман...