У Лілії Подкопаєвої сталося велике горе

Олег Остапенко і Лілія ПодкопаєваУ суботу, 3 липня, у віці 76 років помер заслужений тренер Радянського Союзу зі спортивної гімнастики Олег Остапенко, який привів двох українських спортсменок — Тетяну Лисенко та Лілію Подкопаєву — до подвійного тріумфу на Олімпійських іграх, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт sportgymrus.ru.

Лисенко під керівництвом Олега Васильовича завоювала дві медалі найвищої проби на Іграх-1992 у Барселоні, а Подкопаєва здобула два «золота» на Іграх-1996 року в Атланті.

На початку 2000-х років Олег Остапенко працював з жіночою збірною Бразилії, згодом очолював жіночу національну команду Білорусі, а останнім часом фахівець тренував українських гімнасток.

Лілія Подкопаєва зі своїм тренером
У травні Лілія Подкопаєва розповідала в Instagram, що у її наставника серйозні проблеми зі здоров'ям і закликала небайдужих допомогти фінансово у його лікуванні. Остапенко перебував в одній з київських лікарень з бактеріальною інфекцією. Лікарі не могли остаточно поставити діагноз. На жаль, врятувати Олега Остапенка не вдалося.

Куди зник Олег Винник: Відома телеведуча розкрила правду про співака

понеділок, 30 січень 2023, 17:44

Багатьох українців досі цікавить, куди ж пропав Олег Винник і чому про співака практично нічого не чути з 24 лютого. Після початку повномасштабної війни артист заліг на дно, він не робить публічних заяв, не засуджує російську агресію, передають Патріот...

"Крові не боюся": Валюха зі "Сватів" заявила, що рветься на війну проти України

понеділок, 30 січень 2023, 15:49

Російська актриса родом з Донецька Тетяна Кравченко заявила, що підтримує диктатора Володимира Путіна і розв'язану ним війну. У коментарі росЗМІ вона сказала, що не розуміє тих росіян, які йдуть проти своєї вітчизни, передають Патріоти України. До прик...