"У мене були проблеми": Українка в Голлівуді Іванна Сахно розірвала контракт з Netflix, щоб не грати росіянку


Американська акторка українського походження Іванна Сахно, яка знімається в Голлівуді, поділилася, що відмовляється грати росіянку навіть у перспективних проєктах. Про це вона сказала в інтервʼю "ТСН", передають Патріоти України.

Голлівудська акторка Іванна Сахно, яка народилася в Києві та в 13 років переїхала до США, розповіла, що відмовляється від пропозицій у кіно та серіалах, якщо треба грати росіянку.

"Це навіть не питання. Є якісь моральні цінності й поняття", - зауважила акторка. Вона зазначила, що останніми роками в Голлівуді все менше і менше репрезентують Росію.

"Моя команда навіть знає й одразу каже ні. У мене були моменти, коли я була залучена до серіалу Netflix, під час ковіду. Це була роль росіянки, тобто роль американки, але в неї був бекграунд із Радянського Союзу. Я була вже приєднана до цього проєкту, і на той момент це була одна з перших моїх головних ролей у великому серіалі Netflix. Але ми не розпочали зйомки, зразу закрилися через ковід. І я зрозуміла, що я просто не можу грати людину навіть із Радянського Союзу. Я розірвала контракт із Netflix, і в мене [через це] трохи були проблеми", - зізналася Сахно.

Акторка уточнила, що не може офіційно озвучувати суму, яку вона винна тепер американській компанії, але зауважила, що досі її виплачує. "Наступна робота, яку я роблю з Netflix, - я їм винна 50% своєї зарплати. Через те, що я розірвала той контракт", — додала Сахно.

"Це вже дуже складно зрозуміти": Олег Скрипка висловився про маму-росіянку та спілкування з родичами в РФ

субота, 25 травень 2024, 8:43

Лідер гурту "ВВ", співак Олег Скрипка відверто розповів про спілкування з родичами з РФ. Як зізнається виконавець, він підтримує зв'язок лише з мамою, адже вона абсолютно солідарна з його проукраїнською позицією. Хоча, за словами Олега, рідна людина ін...

Канни, ранок після червоної доріжки Розі Гантінгтон-Вайтлі: Супермодель та жінка актора Джейсона Стейтема подражнила фоловерів відвертим фото в ліжку

п’ятниця, 24 травень 2024, 8:15

Британська супермодель Розі Гантінгтон-Вайтлі показала, як пройшов її ранок, 22 травня, у Франції після публічного виходу на червону доріжку Каннского кінофестивалю-2024. На своїй сторінці в Інстаграм 37-річна цивільна дружина голлівудського актора Дже...