
Українська акторка Анна Саліванчук вперше назвала причину розлучення з нардепом Олександром Божком. Також вона зізналась, чи перебуває зараз у стосунках, передають Патріоти України.
Акторка зазначила, що у стосунках з ексчоловіком вона неправильно розставила пріоритети, через що часто забувала про себе. На першому місці у Саліванчук завжди були діти, а не вона сама.
– Я себе недолюблюю. У мене завжди на першому місці були діти, а це неправильно. На першому місці маємо бути ми, потім чоловік, потім діти, потім батьки. Одна з причин мого розлучення – це те, що у мене чоловік не був на другому місці, а я не була на першому. У мене були діти. І зараз так само залишилися діти. Я не люблю себе настільки, наскільки повинна любити себе жінка, – поділилася Анна.
Саліванчук й досі не може ставити себе на перше місце, однак вона намагається пропрацювати цю проблему та по-справжньому полюбити себе.
За словами акторки, вона хоче, щоб поруч з нею був чоловік, з яким вона почуватиметься у безпеці. Однак зараз Анна не перебуває у стосунках.
– У мене бажання, щоб поряд було плече, на яке я можу (покластися – Ред.), стати маленькою Анечкою, просто заплющити очі й нічого не боятися, просто помовчати. Вважаю, що це має бути доля. Бо коли дівчата бігають за чоловіком, шукають, я вважаю, це не почуття, – додала Саліванчук.
Виконавець в останні роки тримає особисте життя подалі від камер. Проте деякі подробиці артист все ж таки розкриває. Зокрема, співак офіційно підтвердив, що більше не самотній. Артист це зробив в Instagram-stories, опублікувавши доволі пікантні кадри з...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...