"У вас особняк за 14 мільйонів, а ви скаржитеся!": Принцу Гаррі та Меган Маркл порадили припинити зображати "вічних жертв"

Нещодавно принц Гаррі оголосив про книжкову угоду з Penguin Random House, в рамках якої він оприлюднить «інтимні і щирі» мемуари про своє життя. Журналіст і королівський експерт Джонатан Сакердоті прокоментував цю новину для видання Express, повідомляють Патріоти України.

«Послухайте, багатьом людям набридло чути від Меган і Гаррі про те, що вони вічні жертви. Вони живуть в особняку за 14 мільйонів доларів в Монтесіто. Їм нема на що скаржитися в порівнянні з більшістю людей», - заявив Сакердоті.

Нагадаємо, Гаррі заявляв, що опублікує свої мемуари восени наступного року. Імовірно, герцог поділиться спогадами з дитинства, в тому числі про травмуючий досвід переживання смерті матері - принцеси Діани. Також напевно деякі глави будуть присвячені Меган Маркл.

Які ніжки! Катерина Кухар вбила наповал образом суворої вчительки в чорній міні-сукні

п’ятниця, 3 грудень 2021, 18:24

Українська прима балерина Катерина Кухар багато уваги приділяє викладацькій діяльності. Вона - керівник Київського державного професійного хореографічного коледжу, але в ролі суворої вчительки показує себе не часто, передають Патріоти України. Тим біл...

"Плюсам не вистачить грошей": Горбунов сказав, за яку суму готовий стати учасником "Танців з зірками"

п’ятниця, 3 грудень 2021, 17:18

Юрій Горбунов в "Танцях з зірками" вже майже 15 років – з 2006 року. Він багато років веде це шоу. Однак продюсер програми Володимир Завадюк і головний хореограф проєкту Олена Шоптенко вже давно мріють зробити телеведучого учасником шоу, передають Пат...