
Срібна призерка Олімпійських ігор у Токіо, українська каратистка Анжеліка Терлюга поділилася з шанувальниками кадрами зі своєї нової фотосесії, повідомляють Патріоти України.
Спортсменка опублікувала в Instagram знімки, на яких вона постала у стильній вечірній сукні. На двох фото Анжеліка тримала в руках рукавички.



"Останнім часом все більше і більше хочеться дивувати вас ось такими жіночними образами. P.S. Але без рукавичок нікуди", - прокоментувала пост каратистка.
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...
Хрещення четвертої дитини Притули відбулося у знаковому на тлі масованих російських атак місці — Києво-Печерській лаврі. Зворушливими фотографіями з хрестин волонтер поділився у неділю, 21 червня, на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти Ук...