У всьому винний секс: Друга ракетка України Даяна Ястремська позбулась дискваліфікації, довівши, що не приймала допінг

Чоловік, з яким у тенісистки Даяни Ястремської був секс, приймав метаболіти местеролона і не сказав їй про це. До такого висновку прийшла Міжнародна федерація тенісу. Федерація опублікувала повний звіт стосовно допінгової справи Ястремської, зазначають Патріоти України.

У документі сказано, що метаболіти местеролона потрапили в організм спортсменки внаслідок сексу з її хлопцем, який приймав відповідний препарат і не повідомив їй про це.

Зазначається, що свідчення тенісистки і її обранця багато в чому збігаються.

Також Даяна пройшла перевірку на поліграфі, який з вірогідністю більш ніж 99% підтвердив, що українка ніколи не приймала допінг навмисно.

Крім того, на аналіз було взято зразок волосся Ястремської. Він дав негативний результат на наявність метаболітів местеролона. Позитивна ж допінг-проба, через яку спортсменку тимчасово відсторонили, показала лише незначну концентрацію забороненої речовини в її організмі.

Нагадаємо, 22 грудня 2020 року Даяні Ястремській було пред'явлено звинувачення в порушенні антидопінгових правил, після чого тенісистку тимчасово відсторонили від змагань.

У рейтингу найкращих тенісисток Ястремська посідає 37-ме місце. Серед українських тенісисток вище Ястремської в рейтингу тільки Еліна Світоліна.

Поразка стриптизера: Суровцев прокоментував свій виліт з "Танців з зірками"

вівторок, 28 вересень 2021, 22:15

У новому епізоді шоу «Танці з зірками» з боротьби вибули актор Олексій Суровцев і його партнерка, артистка шоу-балету Марія Колосова. Суровцев зізнався в Instagram, що собою незадоволений, систему суддівства так і не розгадав, і в цілому відчуває розча...

Екстремально відверті сукні: Як минула найзірковіша вечірка року у Лос-Анджелесі (фото)

вівторок, 28 вересень 2021, 21:29

25 й 26 вересня в Лос-Анджелесі Американська кіноакадемія влаштувала величезну вечірку на честь відкриття власного музею - Academy Museum of Motion Pictures. Патріоти України пропонують вам подивитися на добірку найефектніших зіркових образів на вечірц...